Команда Пепа Гвардіоли насолоджується матчами у статусі чемпіона Англії

8156
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Роберто Де Дзербі

Ввечері 24 травня відбувся перенесений матч 32-го туру чемпіонату Англії, в якому «Брайтон» вдома зумів зіграти внічию з «Манчестер Сіті» (1:1).

Рахунок відкрив хавбек «містян» Філ Фоден на 25-й хвилині. Через 13 хвилин рахунок зрівняв хавбек «Брайтона» Хуліо Енсісо.

«Манчестер Сіті» під керівництвом Пепа Гвардіоли проводив матч у статусі чемпіона Англії (89 очок).

«Брайтон», яким керує екс-коуч «Шахтаря» Роберто Де Дзербі, закріпився на 6-й позиції (62 очки) і отримав право зіграти у груповому раунді Ліги Європи наступного сезону.

28 травня у заключному 38-му турі «Ман Сіті» зіграє з «Брентфордом», а «Брайтон» зустрінеться з «Астон Віллою».