Три медалі здобули українські легкоатлети на челенджері у Польщі

Роман Кокошко та Дмитро Нікітін взяли срібло, у Вадима Кравчука – бронза

409
0
НОК України

Три медалі здобули українські спортсмени на турнірі Mityng Gwiazd na Rynku Kościuszki, що проходив у рамках Світового легкоатлетичного туру категорії челленджер у польському місті Білосток.

Одразу два представники України зійшли на п’єдестал за підсумками змагань у секторі для стрибків у висоту. Дмитро Нікітін став віце-чемпіоном турніру, стрибнувши на 2.20. Вадим Кравчук посів третє місце, показавши результат 2.17. Переможцем став чинний чемпіон Європи у приміщенні Дауве Амелсу з Нідерландів, який взяв планку на висоті 2.23.

Роман Кокошко з результатом 20.41 м став срібним призером у штовханні ядра, поступившись лише господарю змагань чемпіону Європи 2018 Міхалу Гаратику (20.92).

(1)

Анчелотті оцінив матч з Манчестер Сіті, в якому Лунін двічі відбив пенальті
Футбол | 18 квітня 2024, 07:15 1

Карло прокоментував перемогу «Реала» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів