ЧС з хокею. 7 шайб Фінляндії, неймовірна Латвія вийшла до чвертьфіналу

Латвія порадувала своїх уболівальників

21218
0

На чемпіонаті світу з хокею двома матчами завершився груповий етап. У групі A Фінляндія, яка вже забезпечила третє місце та матч з Канадою у чвертьфіналі, розгромила Данію з рахунком 7:1.

А ось останній матч у групі B був набагато цікавішим.

Латвії для виходу до чвертьфіналу потрібно було набрати хоча б один пункт у матчі проти Швейцарії, яка до того виграла всі матчі та вийшла у плей-оф з першого місця.

І латиші впоралися зі своїм завданням! Латвія двічі вела в рахунку, потім програвала 2:3, але наприкінці третього періоду все ж зрівняла рахунок і перевела гру в овертайм. Цього вже було достатньо для чвертьфіналу.

Проте в овертаймі Латвія дотиснула суперника, закинувши шайбу у більшості. Додатковий пункт дозволив Латвії стрибнути одразу на третє місце, потіснивши Чехію.

У чвертьфіналі Латвія зіграє проти Швеції.

Чемпіонат світу з хокею

Група A

Фінляндія - Данія 7:1

Шайби: 02:39 Анттіла - 1:0, 03:31 Охтамаа (Рантанен, Маннінен) - 2:0, 18:36 Покка (Какко) - 3:0, 22:52 Бйормінен (Песонен, Сеппалає) - 4:0, 35:08 Ламмікко (Сеппалаї) - 5:0, 38:11 Капанен (Какко, Суомела) - 6:0, 42:41 Матінпало (Оксанен) - 7:0, 42:53 Елерс - 7:1

Група B

Швейцарія - Латвія 3:4 (в овертаймі)

Шайби: 21:32 Фрібергс (Індрасіс) - 0:1, 26:02 Фіала (Корві) - 1:1, 27:34 Абольс (Фрібергс, Даугавінш) - 1:2, 47:03 Міранда (Ріат, Корві) - 2:2, 53:46 Амбюль (Фіала) - 3:2, 54:56 Даугавінш (Абольс, Бальцерс) - 3:3, в овертаймі 02:25 Бальцерс (Якс) - 3:4