Еліна зустрінеться з Ерін Рутліфф

4890
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Ерін Рутліфф

Українська тенісистка Еліна Світоліна (WTA 508) дізналася суперницю в 1/8 фіналу ґрунтового турніру серії WTA 250 у Страсбурзі (Франція).

У 2-му раунді змагань українка зіграє з представницею Нової Зеландії Ерін Рутліфф (WTA 858).

Ерін стартувала з кваліфікації турніру, де у фіналі відбору поступилася Ангеліні Габуєвій. Проте вона потрапила в основну сітку турніру після кількох відмов та обіграла на старті Се Шувей.

Зазначимо, що спочатку Світоліна мала зіграти проти переможниці матчу Кеті Волинець (№102 WTA) – Елізе Мертенс (№26 WTA). Проте обидві тенісистки відмовилися виступати на змаганнях у Страсбурзі і їхні місця посіли якраз Се Шувей та Рутліфф.

Світоліна та Рутліфф зіграють уперше. Матч запланований на 23 травня об 11:00 за київським часом.

У 1/16 фіналу Еліна у двох сетах виграла у Луїзи Чіріко.