Асист Маліновського, незарахований гол Циганкова, Забарний проти МЮ

Як українці зіграли в топ-чемпіонатах

4405
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Ілля Забарний проти Джейдона Санчо

Блогер Sport.ua Сергій Тищенко розповідає, як українці проявили себе у провідних європейських чемпіонатах.

На вихідних відбувся тур у провідних чемпіонатах Європи. Підбиваємо підсумки для наших співвітчизників із топ-ліг.

Циганков не врятував Жирону від пропущеного м'яча

«Жирона» вдома поступилася «Вільярреалу» – 1:2.

Гості швидко повели у рахунку після стрімкої контратаки. Каталонці відповіли забитим м'ячем Давида Лопеса після стандарту. Вже в доданий до матчу час Жерар Морено приніс перемогу «жовтій субмарині».

Віктор Циганков вийшов у стартовому складі та відіграв весь матч. Гравець збірної України вийшов у другому матчі поспіль не на правий фланг, а в середину поля, ближче до нападника.

Циганков не був дуже помітним упродовж матчу. Далеко не завжди виконував звичні стандарти. В середині другого тайму Віктор обігрався у стіночку в штрафному майданчику із Крістіаном Стуані, після чого «проткнув» Пепе Рейну. Проблема в тому, що уругвайський форвард був в явному положенні поза грою. Допомога ВАР тут не була потрібна.

Getty Images/Global Images Ukraine. Віктор Циганков в оточенні гравців Вільярреалу

Вже в компенсований час Циганков виконав стандарт на ворота «Вільярреала». М'яч без проблем забрав Рейна та відразу почав контратаку. Ніколас Джексон протягнув м'яч до кута штрафного майданчика «Жирони» та зробив поперечну передачу на Морено, який в один дотик вразив порожні ворота. Після виконання стандарту Циганков опинився в ролі центрального захисника(центральні оборонці пішли вперед) та мав страхувати саме цю позицію. Морено забивав із-за спини якраз українця. Віктору банально не вистачило досвіду та навичок зіграти в цій ситуації. Він загубив позицію, залишивши нападника «Вільярреала» на самоті.

Після поразки «Жирона» опустилася на восьме місце. Відставання від зони Ліги конференцій – 2 очки.

Другий матч поспіль Забарного

Getty Images/Global Images Ukraine. Ілля Забарний проти Крістіана Еріксена

«Борнмут» вдома мінімально поступився «Манчестер Юнайтед» – 0:1.

Єдиний гол у матчі на початку гри забив гравець збірної Бразилії Каземіро.

Ілля Забарний вийшов у стартовому складі та відіграв весь матч. Формально Каземіро забив із зони українського захисника. Але Забарний не повинен був грати із бразильцем. Тут більше помилка партнера Іллі по центру захисту Маркоса Сенесі. Аргентинець не зміг перервати передачу Крістіана Еріксена на Каземіро. Бразильський опорник, скориставшись дотиком Сенесі, красиво через себе розстріляв ворота «Борнмута».

В середині другого тайму Забарний не зміг заблокувати удар Ваута Вегорста з меж штрафного майданчика. Пощастило, що м'яч влучив у воротаря «Борнмута».

Загалом, Ілля провів доволі непоганий матч на фоні сильного суперника.

Після поразки «Борнмут» займає 15-те місце та гарантував собі збереження прописки в АПЛ на наступний сезон.

Асист Маліновського

«Марсель» в гостях поступився «Ліллю» – 1:2.

Гості перемагали після першого тайму. Але команда Паулу Фонсеки змогла здобути вольову перемогу.

Руслан Маліновський вийшов у стартовому складі та відіграв весь матч. У першому таймі українець записав на свій рахунок асист. Руслан відібрав м'яч у суперника в середині поля, обігрався із партнером та видав розрізну передачу на Жонатана Клосса, який реалізував вихід на ворота суперників.

У другому таймі – заробив дві жовтих картки для суперників. Взяв участь в атаці, коли Ченгіз Ундер міг забивати, але турецький форвард не реалізував свій момент. Загалом, український півзахисник був активним та може занести собі до активу матч у Ліллі.

Попри поразку, «Марсель» гарантував собі вихід до Ліги чемпіонів наступного сезону. Команда Ігора Тудора не опуститься нижче третього місця цього сезону. Відставання від другого «Ланса» – 5 очок.

Мудрик вийшов на заміну

«Челсі» в гостях програв чемпіону АПЛ «Манчестер Сіті» – 0:1.

Єдиний гол у матчі господарі забили на початку матчу зусиллями Хуліана Альвареса.

Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик проти Кайла Вокера

Михайло Мудрик розпочав матч у запасі. Український вінгер вступив у гру в середині другого тайму. Намагався посилити гру своєї команди. Мав напівмоменти. Спочатку Мудрику не дав пробити по воротах Джон Стоунз, який заблокував удар українця з-за меж штрафного майданчика. Потім у швидкісній атаці Михайло мав простір, але зіграв занадто егоїстично та завдав неточного удару з незручної позиції замість пасу на партнерів.

Після поразки «Челсі» перебуває на 12-му місці.

Зінченко вибув до кінця сезону

Віталій Миколенко не потрапив до заявки «Евертона» через травму на гру проти «Вулверхемптона» (1:1).

Олександр Зінченко через травму пропустив матч проти «Ноттінгем Форест» (0:1).

Едуард Соболь через травму носа не зіграв за «Страсбург» у матчі проти «Труа»(1:1).

Віктор Коваленко просидів весь матч у запасі «Спеції» проти «Лечче» (0:0).

Андрій Лунін провів на лаві матч «Реала» проти «Валенсії» (0:1).