Стала відома оцінка Мудрика за матч із Манчестер Сіті

Whoscored оцінив гру українця у 6,1 бала

38813
6
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

У матчі 37-го туру англійської Прем'єр-ліги «Челсі» на виїзді поступився «Манчестер Сіті» з рахунком 0:1.

Український півзахисник «Челсі» Михайло Мудрик вийшов на заміну на 69-й хвилині.

Всі найяскравіші моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

22-річний українець не зумів відзначитись результативними діями. Авторитетний портал Whoscored оцінив гру Мудрика у 6,1 бала.

У цьому сезоні Мудрик провів в АПЛ 14 матчів, відзначився двома асистами.

(211)

5 найуспішніших футболістів збірної України, які дебютували за Фоменка
Футбол | 30 квітня 2024, 07:10 3

Михайло Іванович дав «путівку в життя» багатьом культовим нині гравцям «синьо-жовтих»…

Довбик – перший. Список бомбардирів Ла Ліги після хет-трику Левандовськи
Футбол | 30 квітня 2024, 07:44 0

Артем відзначився з пенальті у ворота Лас-Пальмаса за Жирону, забивши 19-й гол

Коментарі 6
introvert
Цікавості заради подивився завершальні десять хвилин матчу. Мудрик - безнадійний. І справа навіть не в тому, що нічого не створив, а лише зіпсував пару атак партнерів. Інші хлопці з Челсі пресингували, намагалися відібрати м`яч, боролися. Мудрик - дивився футбол. Рухався так, наче не на останні хвилини вийшов, а відпахав обидва тайми, а перед тим ще пробіг марафон.