Манчестер Сіті – чемпіон Англії! Арсенал у гостях програв аутсайдеру ліги

«Каноніри» сенсаційно програли «Ноттінгем Форест» з рахунком 0:1

12739
20

У суботу, 20 травня, відбувся матч 37-го туру АПЛ між клубами «Ноттінгем Форест» та «Арсенал». Гра завершилася поразкою «канонірів» з рахунком 0:1.

Єдиний гол на 19-й хвилині забив Тайво Авонії. Український футболіст «канонірів» Олександр Зінченко отримав пошкодження литкового м'яза та не зіграв у цьому поєдинку.

АПЛ. 37-й тур, 20 травня

Ноттінгем Форест – Арсенал – 1:0

Гол: Авонії, 19

Завдяки цій поразці «Арсеналу» став відомий переможець чемпіонату Англії 2022/23. Трофей завоював «Манчестер Сіті», у якого 85 очок (у запасі 3 гри). У лондонців на 4 пункти менше (81), проте зіграно вже 37 поєдинків, тобто їм залишилося провести ще 1 гру. «Сіті» тепер знаходиться поза зоною досяжності для «канонірів».

«Манчестер Сіті» виграв найвищий дивізіон Англії в 9-й раз в історії. У тому числі «містяни» вибороли 3 чемпіонські трофеї поспіль. Раніше команда перемагала у сезонах 2020/21 та 2021/22. В активі команди Пепа Гвардіоли – 5 титулів АПЛ за останні 6 сезонів.