18.05.2023 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 2:1 1 : 3

Дотиснули в овертаймі. Фіорентина – другий фіналіст Ліги конференцій

«Фіалки» зіграють у вирішальному матчі з «Вест Хемом»

1292
0
ФК Базель

Другим фіналістом Ліги конференцій сезону 2022/2023 стала «Фіорентина». Тиждень тому вдома команда Вінченцо Італьяно, незважаючи на ігрову перевагу, програла «Базелю» 1:2, однак у Швейцарії зуміла відігратися і перевести гру в овертайм.

В екстра-таймі матч зупиняли на 10 хвилин через те, що вболівальнику на трибунах стало погано. Попри це, «Фіалки» все ж конвертували свою ігрову перевагу в переможний гол, який забив Антонін Барак.

«Фіорентина» вийшла у фінал, і 7 червня в Празі зіграє з «Вест Хемом».

«Базель» – «Фіорентина» – 1:3 ОТ, перший матч – 2:1
Голи: 0:1 – 35 Гонсалес, 1:1 – 55 Амдуні, 1:2 – 72 Гонсалес, 1:3 – 120 Барак.

«Базель» – Хітц, Ланг, Адамс, Пельмар, Калафьорі, Джака (Фрай, 88), Бургер (Малес, 105), Діуф, Ндойє, Огюстен (Зекірі, 81), Амдуні.

«Фіорентина» – Терраччано, Додо, Ігор Жуліо (Раньєрі, 55), Міленкович, Бірагі, Бонавентура (Барак, 105), Амрабат, Кастровіллі (Мандрагора, 120), Брекало (Іконе, 46), Гонсалес, Артур (Йовіч, 90).

Попередження: Ігор Жуліо (21), Раньєрі (59), Гонсалес (89), Бургер (90), Іконе (95), Італьяно (98), Бонавентура (104), Барак (120).