16.05.2023 16:00 – FT 2 : 3
14 травня матч зупинений на 9-й хвилині через заворушення на трибунах, догравання – 16 травня

0

У матчі 32-го туру чемпіонату Нідерландів Аякс на виїзді здобув перемогу над Гронінгеном (3:2).

14 травня гру було перервано на 9-й хвилині через дії фанатів «Гронінгена», які закидали поле димовими шашками, протестуючи проти вильоту клубу з елітного дивізіону.

80 хвилин, що залишилися, були дограні 16 травня при порожніх трибунах. Аякс забив три голи, на що господарі поля відповіли двома.

Аякс набрав 66 очок і входить у топ-3, відстаючи від ПСВ на 5 очок за 2 тури до фінішу. Раніше достроково чемпіоном став «Феєнорд».

«Гронінген» займає передостаннє, 17-те місце, і достроково втратив шанси на виживання в еліті.

Чемпіонат Нідерландів. 32-й тур

Гронінген – Аякс – 2:3

Голи: Флоріан Крюгер, 38, Ларос Дуарте, 87 - Душан Тадіч, 18 (пен), Браян Броббі, 68, Юррієн Тімбер, 81.