10095
0

ЧС з хокею. 5 шайб Швейцарії, Угорщина виграла в овертаймі

Швейцарці йдуть без поразок

Відбулися останні два матчі чергового дня групового турніру на чемпіонаті світу з хокею. У групі A перші очки намагалася набрати Угорщина, яка є новачком дивізіону.

У матчі з Францією угорцям вдалося не лише звести основний час до нічиєї, а й перемогти в овертаймі 3:2. Збірна залишила останнє місце.

У матчі іншої групи Швейцарія розібралася з Казахстаном з рахунком 5:0. Для швейцарської команди це третя перемога на турнірі без пропущених шайб.

Чемпіонат світу з хокею

Група A

Франція – Угорщина 2:3 (в овертаймі)

Шайби: 16:28 Бертран (Жалле, Рех) - 1:0, 19:39 Стіпсіш (Харі, Себок) - 1:1, 29:31 Бодон (Бертран, Бозон) - 2:1, 33:03 Галло (Себок, Кісс) - 2:2, в овертаймі 02:00 Барталіш (Ерделі, Хорват) - 2:3

Група B

Швейцарія - Казахстан 5:0

Шайби: 04:48 Гайссер (Хаас, Міранда) - 1:0, 28:34 Герцог (Фора, Ріат) - 2:0, 30:59 Ріат (Рішар, Герцог) - 3:0, 40:44 Нідеррайтер (Малгін) - 4:0, 49:31 Леффль (Сентелер) - 5:0