Стефано ПІОЛІ: «Мілан здатний перевернути ситуацію»

Тренер «Мілана» – про матч проти «Інтера»

432
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Стефано Піолі

Головний тренер «Мілана» Стефано Піолі поділився очікуваннями від матчу-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів проти «Інтера» (16 травня, перший матч – 0:2):

«Команда готується якнайкраще, вона сповнена рішучості виступити краще, ніж у першому матчі, і домогтися перемоги.

Нелегко готуватися до такої гри, але ми тримаємо в голові важливу мету: виграти і пройти у фінал, чого ніхто не міг передбачити. Тим паче ніхто не думає, що ми вийдемо у фінал, зараз. А я знаю, що ми здатні провести чудовий матч.

Ми хочемо зіграти на високому рівні. Того, що ми показали в другому таймі першої гри, буде недостатньо, треба підняти планку. Гра довга, ми хочемо почати її добре і скористатися помилками суперника.

Про такі матчі деякі гравці й мріють. Ми знаємо, що ми в невигідному становищі, але ми здатні перевернути ситуацію.

Треба бути обережними при стандартних положеннях, це одна з найсильніших сторін суперника. Самі ж ми повинні використовувати отримані можливості краще, ніж у першій грі. Ми помилялися, але завтра повинні звести число помилок до мінімуму».

(3)

Космос у Леверкузені. Баєр відігрався з 0:2 і вийшов у фінал Ліги Європи
Футбол | 10 травня 2024, 00:03 39

«Рома» не зуміла втримати перемогу та перервати неймовірну серію німецької команди

Відомий план Анчелотті на фінал ЛЧ: Куртуа вийде в старті замість Луніна
Футбол | 10 травня 2024, 12:51 17

Наставник «Реала» не хоче змінювати переможний склад, але впевнений, що з Тібо шанси будуть вищі