Калініна впевнено обіграла Кенін і вийшла до 1/8 фіналу супертурніру в Римі

Українка у двох сетах впоралася з американкою

6471
12
Getty Images/Global Images Ukraine. Ангеліна Калініна

Українська тенісистка Ангеліна Калініна (WTA 47) вийшла до 1/8 фіналу ґрунтового турніру серії WTA 1000 у Римі (Італія).

У третьому раунді змагань друга ракетка України у двох сетах обіграла Софію Кенін (США, WTA 134) за 1 годину та 37 хвилин.

WTA 1000 Рим. Грунт. 1/16 фіналу

Ангеліна Калініна (Україна) [30] – Софія Кенін (США) – 6:4, 6:2

За матч Калініна віддала лише одну подачу і врятувала 4 брейк-поїнти.

Це була четверта зустріч дівчат. Рахунок рівний – 2:2. У 2023 році Ангеліна вперше обіграла Софію. Раніше американка перемагала українку на турнірах у Хобарті та Маямі.

У 1/8 фіналу тисячника в Римі Калініна зустрінеться з переможницею матчу Вікторія Азаренко – Медісон Кіз.

(56)

Коментарі 12
Andrian Harandzha
Не знаю як там далі, бо зазвичай такі матчі забирають багато сили, але завдяки таким матчам спортсмен росте! Молодець)
Stanislav Matusevych
Друга поспіль після Лесі історія про те, як стабільність перемагає потужність. Навіть перерва на дощ не змінила розклад сил, і доволі швидко все закінчилося. Тим краще. Але простих суперників уже не залишилося, і кожна наступна суперниця буде проти Ангеліни фавориткою.
Pasha007
Молодчинка...Слава Україні
Павло Бубенко
З перемогою!
ptolemeus
Лаптєнога посипалась після 4 гейму, Кенін посипалась десь після 8 гейму. Щастить на суперниць нашій Гелі!
Але це не відміняє її заслуги в цьому.
Володимир Коваленко
Намагається грати різноманітніше . Це дається взнаки.
Fdail
Ну Мадрид не пішов, може хоч з Римом щось вийде )). Софія може й сама матч віддала , але впевненості повинно придати.
Александр Ад
молодець,давно наши в 4 коло не виходили.Зуміла себе опанувати,хоча і занервувала після 2-3 в 1 сеті.Хай щастить,коли як не зараз на грунті!
Eugenii Skrypka
Красиво оформла психею
KirTheKing
дальше Калинина идет по сетке второй ракетки мира..
Наступною, скоріше за все, буде бульбашка азарєнка. Важкувато буде її пройти, але будемо вірити та тримати кулаки!
Александр Науменко
Я б не став нахвалювати Гелю за цю гру, дуже багато напомилялась суперниця. Але перемога є перемога, тим паче продовжуємо множити на "0" нащадків андрофагів. Хай щастить надалі.