АМБРОЗІНІ: «Інтер заслужив перемогу чудовою інтенсивністю гри»

Колишній півзахисник «Мілана» і збірної Італії підбив підсумки дербі в ЛЧ

441
0

У середу, 10 травня, в Мілані на «Сан Сіро» пройшов перший матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів, у якому грали «Мілан» та «Інтер» (0:2).

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Колишній півзахисник «Мілана» та збірної Італії Массімо Амброзіні підбив підсумки дербі:

«Інтер» заслужив на перемогу чудовою інтенсивністю гри в першому таймі. Другий тайм виявився збалансованішим, хоча «Мілан» так і не створив значної кількості гольових моментів. Відсутність Леау відчувалася явно. Підсумковий результат залишає червоно-чорним надію – ще один гол чорно-синіх, напевно, означав би виліт достроково».

«Інтер» виграв у свого споконвічного суперника у третьому дербі поспіль, чого вже не траплялося понад три роки. А в рамках одного сезону він востаннє тричі перемагав россонері у 1994–95 роках.

(5)

Потенційно договірний матч Металіст – Кремінь. Гравець пройшов поліграф
Футбол | 02 травня 2024, 17:51 9

Також перевірку пройшли тренер та директор клубу

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів