Україна U-16 програла ровесникам Словаччини по пенальті на Турнірі розвитку

Команда Володимира Єзерського невдало провела перший матч у місті Сенець

423
0
УАФ. Володимир Єзерський

Юнацька збірна України U-16 (футболісти не старші 2007 р.н.) стартувала на Турнірі розвитку УЄФА у Словаччині поєдинком із господарями.

5 травня підопічні Володимира Єзерського розпочали збори. Синьо-жовті проводили підготовку у Словаччині, куди вирушили на Турнір розвитку УЄФА. На змаганнях українські юнаки стартували поєдинком із господарями, який проходив у місті Сенець.

На відміну від суперників по турніру, українці проводили свій перший збір. Незважаючи на певну недосконалість ігрових зв’язків, хлопці не поступалися словакам, а іноді й переважали їх. У першому таймі йшла рівна гра, команди мали по кілька моментів. На 25-й хвилині Степанов вивів синьо-жовтих уперед, ударом головою замкнувши подачу Лихоліта.

У другому таймі українці не використали кілька моментів для збільшення переваги. Натомість словаки зуміли відігратися – після фолу Волошина у власному штрафному пенальті реалізував Влна.

У підсумку переможця визначала серія пенальті, де сильнішими виявилися словаки – 3:1. Господарі набрали два очки, а синьо-жовті – одне. Наступний матч підопічні Володимира Єзерського проведуть 12 травня проти Ірландії.

Збірна України готується до кваліфікаційного раунду Євро-2024 U-17. У період із 15 до 21 жовтня синьо-жовті зустрінуться з командами Німеччини, Фінляндії та Ліхтенштейну (господар змагань).