Стало відомо, хто розсудить двічі перенесений матч Дніпро-1 – Олександрія

Арбітром зустрічі призначено Ярослава Козика

3418
2
ФК Динамо Київ. Ярослав Козик

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на перенесений матч 1-го туру УПЛ між «Дніпром-1» і «Олександрією».

Арбітром матчу призначено Ярослава Козика. Асистенти арбітра Семен Шлончак і Володимир Висоцький, четвертий суддя Денис Шурман.

УПЛ. 1-й тур

Четвер, 11 травня

13:00. «Дніпро-1» – «Олександрія». Ужгород. Стадіон «Авангард». Арбітр – Ярослав Козик (Мукачево).

Зустріч стартувала 23 листопада 2022 року у тому ж Ужгороді. Однак на 10-й хвилині матчу гру було перервано через повітряну тривогу. Команди довгий час не могли вирішити, коли їм таки дограти поєдинок, проте кілька тижнів тому дійшли консенсусу.

«Олександрія» після поєдинку поїде до «Колоса». «Дніпро-1» залишиться на своїй базі, щоб зіграти за кілька днів проти «Миная».