Два різні тайми. Реал і Ман Сіті зіграли внічию в півфіналі ЛЧ

Хто зіграє у фіналі Ліги чемпіонів – вирішиться у Манчестері

12596
20
uefa.com

«МанСіті» від початку матчу взяв м'яч під свій контроль. «Реал», судячи з дій у першому таймі, усвідомлено обрав гру другим номером. Під час атак суперника мадридці опускалися всією командою за лінію м'яча. Англійцям важко було долати таку насичену оборону. Підопічні Гвардіоли по кілька хвилин поспіль тримали м'яч на чужій половині поля, робили багато передач (за перший тайм утричі більше пасів, ніж у «Реала») та змогли створити чотири-п'ять непоганих моментів, але забити не вдалося. Знову надійним був Куртуа, який кілька разів виручив свою команду.

Був суперечливий епізод у штрафному майданчику господарів, коли після навісу Карвахаль врізався у спину Холанда, норвежець упав, але арбітр не відреагував на це. Зазначимо, що мадридці надійно закрили Холанда. У грізного нападника за весь матч не було жодного насправді гольового моменту.

«Реал» у першому грав дуже дисципліновано і чітко дотримувався плану на гру, не даючи підопічним Гвардіоли простору для проведення атак. За свої старання «галактікос» були винагороджені на 36-й хвилині. Камавінга відібрав м'яч на своїй половині поля, зіграв у стінку з Модричем, лівим флангом пронісся кілька десятків метрів і віддав пас на Вінісіуса, який з півкола штрафного майданчика потужно пробив у верхній кут воріт! До речі, це було єдине влучання у площину воріт Едерсона в першому таймі.

twitter.com/realmadriden

У другому таймі малюнок гри суттєво змінився. Тепер уже гравці «Реала» довго контролював м'яч на чужій половині поля, створювали напругу біля воріт Едерсона, а після втрат активно пресингували англійців. Однак, як і в першому таймі, забити гол змогла команда, яка, за логікою подій на полі, не мала цього зробити. На 67-й хвилині МанСіті провів позиційну атаку, гравці довго тримали м'яч поблизу штрафного майданчика «Реала», у результаті вивели на ударну позицію Де Брюйне, який приблизно з 20 метрів сильно і точно пробив у нижній кут воріт.

twitter.com/ManCity

Після того, як рахунок став рівним, команди почали грати обережніше, оскільки часу до фінального свистка залишалося небагато і ціна помилки зростала з кожною хвилиною. Особливо обережними були гості, які більше приділяли уваги захисту. Наприкінці матчу Бензема міг вирвати перемогу для «Реала», але після його удару головою Едерсон здійснив сейв.

Сьогоднішній матч – один із найкращих у всьому футбольному сезоні в Європі. Протистояння тактик, найвищий рівень індивідуальної майстерності та командної взаємодії, дисципліна та самовіддача – безумовно, обидві команди заслуговують зіграти у фіналі. Але комусь доведеться поступитися. Все вирішиться 17 травня у Манчестері. Це буде ще одна чудова вистава у виконанні одних із найсильніших команд Європи. Нагадаємо, «Реал» і «Манчестер Сіті» зустрічалися у півфіналі минулого розіграшу Ліги чемпіонів. І тоді матч у відповідь став справжнім трилером: «Реал» створив диво, забивши два голи на останніх хвилинах основного часу, а в екстратаймах вирвав прохід у фінал. Ймовірно, не помилимося, якщо припустимо, що цього року команди видадуть не менш класний поєдинок.

«Реал» – «Манчестер Сіті» – 1:1

Вінісіус (36) - Де Брюйне (67).

Гюндоган (71), Бернарду Сілва (86) - Кроос (45+2), Анчелотті (тренер, 69), Камавінга (80).

«Реал»: Куртуа, Рюдігер, Алаба, Карвахаль, Камавінга, Кроос (Чуамені, 84), Модрич (Начо, 87), Вальверде, Родріго (Асенсіо, 81), Вінісіус, Бензема.

«Манчестер Сіті»: Едерсон, Стоунс, Аканджі, Діаш, Уокер, Гюндоган, Родрі, Бернарду Сілва, Гріліш, Де Брюйне, Холанд.

Стадіон: «Сантьяго Бернабеу»

РЕАЛ – МАНЧЕСТЕР СІТІ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Реал Мадрид – Манчестер Сіті – 1:1. Відео голів та огляд матчу

Події матчу

67’
ГОЛ ! М'яч забив Кевін Де Брейне (Манчестер Сіті).
36’
ГОЛ ! М'яч забив Вінісіус Жуніор (Реал Мадрид).
(61)

Не Санчо. В УЄФА назвали найкращого гравця матчу ЛЧ Боруссія Д – ПСЖ
Футбол | 02 травня 2024, 01:47 1

Дортмундський клуб здолав французький колектив з рахунком 1:0 у першій півфінальній грі