Пальма виграла трофей Ліги чемпіонів з футзалу у дебютному сезоні

Іспанський клуб обіграв у фіналі португальський Спортінг по пенальті

1928
0
УЄФА

Іспанський клуб «Пальма» виграв футзальну Лігу чемпіонів УЄФА у дебютному сезоні, обігравши у фіналі португальський «Спортінг» по пенальті. Рівільос, який відкрив рахунок у основний час, реалізував вирішальний удар у серії пенальті.

У 1/2 фіналу Пальма та Спортінг обіграли суперників і вийшли у фінал. Перші хвилини фіналу на переповненій арені Велодром-Іль-Балеар у місті Пальма-де-Мальорка пройшли без реальних шансів взяття воріт, хоча команди грали дуже інтенсивно.

Пальма частіше загрожувала воротам суперника, але голкіпер Спортінга Гітта діяв надійно. Втім, на 14-й хвилині не врятував і він. Луан пронісся повз всі від своїх воріт правим краєм і застряг у чужому штрафному, але на допомогу прийшов Маріо Рівільос, який неперевершено пробив верхом.

Луан перед перервою врятував Пальму після проходу Томаша Пасу і відбив удар Жоау Матуша. У другому таймі хороший момент відзначитися був у Дієго Кавінато, який забив класний м'яч Андерлехту у півфіналі. Ще одна вірна можливість випала Рівільосу, який перехопив м'яч після передачі Гітти, але голкіпер встиг повернутися у ворота та врятувати свою команду.

Пізніше Луан двічі відбив м'яч у каркас воріт після ударів Паулети, але менш ніж за вісім хвилин до кінця Спортінг все ж таки досяг свого. Зіки добив м'яч у сітку після того, як Луан відбив удар Кавінато (1:1).

Два додаткові тайми по п'ять хвилин завершилися без забитих м'ячів, а в серії пенальті точнішою була Пальма (пен. 5:3), яка взяла трофей у дебютному сезоні. Спортінг програв п'ятий із семи фіналів та другий поспіль.

Пальма – п'ята команда, яка завоювала трофей у дебютному сезоні (не рахуючи перший розіграш). Іспанські клуби виграли 12 із 22 розіграшів. Пальма – перший одноосібний господар фінальної стадії, який взяв головний трофей після Барси, яка також виграла турнір у дебютному сезоні в 2012 році.

У матчі за третє місце на Велодром-Іль-Балеар лісабонська Бенфіка здобула перемогу над бельгійським Андерлехтом (4:3). Португальський клуб взяв бронзу другий рік поспіль, незважаючи на завзятий опір Андерлехта, першого представника Бельгії у фінальній стадії з 2007 року.