До півфіналів вийшли «Бенфіка», «Спортінг», «Андерлехт» та «Пальма Футзал»

5615
0
НФК Ураган

Івано-франківський «Ураган» не зумів пробитися до фіналу чотирьох Ліги чемпіонів з футзалу.

У матчі 3-го туру елітного раунду українська команда перемогла клуб «Лозниця-Град» (Сербія) з рахунком 2:1. Однак дива у вигляді поділу першого місця групи не сталося.

В іншому матчі групи італійський «Фелді Еболі» (3 очки) не зумів вчинити жодного опору «Спортінгу» (0:5). Португальський клуб виграв матч усуху, набрав 9 очок із 9 і вийшов у фінал чотирьох.

У півфінали пробилися португальські «Бенфіка», «Спортінг», бельгійський «Андерлехт» та іспанська «Пальма Футзал».

Неймовірним чином пролетіла повз півфінал іспанська «Барселона». У 2-му турі, ведучи в рахунку 5:2, синьо-гранатові пропустили три голи за 5 останніх хвилин від Андерлехта», і особиста зустріч конкурентів завершилася внічию (5:5).

У третьому турі «Барсі» для першого місця треба було виграти у хорватської «Пули» з різницею у 6 м'ячів. Але навіть забивши три голи в останні 5 хвилин гри, каталонці зупинилися в одному м'ячі від своєї мети (7:2), й перепустка до півфіналу була віддана бельгійцям.