1

ВІДЕО. 16+9. Гравець Шахтаря відзначився голом та асистом в Азербайджані

Олексій Кащук допоміг «Сабаху» розгромити «Кяпаз»

ФК Сабах. Олексій Кащук

У п'ятницю, 5 травня, відбувся матч 33-го туру чемпіонату Азербайджану з футболу між клубами «Кяпаз» та «Сабах» Баку. Гра завершилась із рахунком 3:0 на користь столичної команди.

22-річний український форвард донецького «Шахтаря» Олексій Кащук, який зараз виступає на правах оренди за «Сабах», відзначився у цьому поєдинку голом та асистом. Він відкрив рахунок на 4-й хвилині гри, а вже через 12 хвилин оформив гольову передачу, точно навісивши з кутового.

Усього на рахунку Кащука у поточному сезоні 28 матчів у футболці «Сабаха», в яких він відзначився 16 голами та 9 асистами.