Мадрид. Костюк і Русе програли першим сіяним на шляху до парного фіналу

Марта зупинилася в півфіналі великого ґрунтового турніру

2232
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Марта Костюк та Єлена-Габріела Русе

Українська тенісистка Марта Костюк не змогла пробитися у фінал на турнірі WTA 1000 у Мадриді в парному розряді.

В 1/2 фіналу українка разом з Єленою-Габріелою Русе з Румунії програла першому сіяному тандему Корі Гауфф / Джессіка Пегула (США).

Мадрид. 1/2 фіналу парного розряду
Марта Костюк / Єлена-Габріела Русе – Корі Гауфф / Джессіка Пегула – 5:7, 6:7(5)

Зазначимо, що в першому сеті Костюк і Русе двічі подавали на сет. На тай-брейку другого сету вони вели 5-4 з міні-брейком, але програли три очки поспіль.

Гауфф і Пегула у фіналі змагатимуться проти переможниць матчу Вікторія Азаренко / Беатріс Хаддад Майя – Лейла Фернандес / Тейлор Таунсенд.

(16)

Нагодував бубликом. Джокович розбив австралійця на Олімпіаді і чекає Надаля
Олімпійські ігри | 27 липня 2024, 16:15 0

Новак у двох сетах розгромив Меттью Ебдена у 1/32 фіналу ОІ-24 з рахунком 6:0, 6:1