Ерік тен ХАГ: «Підрахунок очок? Мене це не турбує»

Наставник «МЮ» прокоментував поразку у матчі проти «Брайтона»

1339
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Ерік тен Хаг

У четвер, 4 травня, відбувся перенесений матч 28-го туру чемпіонату Англії з футболу між клубами «Брайтон» та «Манчестер Юнайтед». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь підопічних Роберто Де Дзербі.

Після завершення поєдинку наставник «червоних дияволів» Ерік тен Хаг прокоментував поразку своєї команди:

«Нам потрібно уважніше ставитися до наших моментів, які ми створили у першому таймі. Зрештою, ми пропустили гол, а цього не мало статися.

У нас були добрі шанси. Відмінні можливості, їх треба використовувати.

Підрахунок очок? Мене це не турбує. Йдеться про збереження концентрації.

Це була гра рукою, можливо, він втратив рівновагу або, можливо, отримав поштовх у спину. Мене більше злить штрафний удар перед кутовим, там не було штрафного.

Справа не в суддях, ми повинні реалізовувати моменти, бути більш розсудливими і не робити помилок на останніх секундах.

У нас все в наших руках, і ми маємо прийти в норму. Ми зробимо уроки з сьогоднішнього вечора і рухатимемося далі.

В останніх п'яти іграх у нас була хороша серія, нам справді не пощастило наприкінці гри. У неділю ми маємо прийти в норму. «Брайтон» – гарна команда. Ми бачили, що перший тайм був більш на нашій стороні, ніж на їхній. Кінець гри трохи змінився, але ми мали першими забивати».