24

Найкращий показник. Мудрик за 19 хвилин гри Арсенал – Челсі створив 3 шанси

Українець з'явився на полі у лондонському дербі на 71-й хвилині

Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

У вівторок, 2 травня, відбувся матч 34-го туру чемпіонату Англії з футболу між клубами «Арсенал» та «Челсі». Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь «канонірів».

Український вінгер «синіх» Михайло Мудрик розпочав поєдинок на лаві запасних. На 71-й хвилині зустрічі наставник «пенсіонерів» Френк Лемпард випустив Мудрика на поле, замінивши Рахіма Стерлінга.

За 19 хвилин матчу після виходу на заміну Мудрик створив для партнерів три шанси для взяття воріт. Це найкращий показник у складі обох команд.

У футболці «Челсі» Мудрик провів 14 матчів, у яких відзначився двома асистами. Голів українець поки що не забивав.