Ракув із Кочергіним упустив Кубок Польщі, граючи 114 хвилин у більшості

«Червоно-сині» поступилися «Легії» у серії пенальті

1340
0
ФК Легія

У вівторок, 2 травня, відбувся фінальний матч Кубка Польщі з футболу між клубами «Легія» та «Ракув». Основний час гри завершився з рахунком 0:0, а в серії пенальті точнішими були «армійці».

На 6-й хвилині зустрічі «Легія» залишилася у меншості. З поля було вилучено захисника команди Юрі Рібейру.

Усі 120 хвилин на полі провів український півзахисник «Ракува» Владислав Кочергін. Допомогти своїй команді вирвати перемогу так і не зміг, а в серії пенальті він не брав участі. Зазначимо, що у системі «Легії» з 2019 року перебуває український футболіст Ігор Харатін, однак у цьому поєдинку він не грав.

У виконанні 11-метрових точнішими були футболісти «Легії». Рахунок серії пенальті – 6:5.

Матч також запам'ятався дуже великою кількістю карток. Сумарно їх було показано арбітром у бік обох команд цілих 14 (13 жовтих та одна червона).