«Дніпро-1»: Рибак – Матарріта (Рубчинський, 59), Сарапій, Адамюк, Хайнер (Лучкевич, 79) – Танковський – Пеглоу, Когут (Назаренко, 59), Піхальонок (Танчик, 64), Гуцуляк (Підлепенець, 64) – Довбик.

Запасні: Макс Валеф, Кінарейкін, Гомес, Сваток, Є. Пасіч, Бабенко.

«Металіст»: Костик – Ніколишин (Дігтярь, 64), Паті, Ралюченко, Шамич (Мизюк, 46) – Чідомере, Панасенко (Синчук, 78), Чайковський (Самуел, 35) – Багачанський, Прядун (Рязанцев, 46), Наумець.

Запасні: Єрмолов, Шумілов, Порох, Коррал, Картушов, Демченко.

«Дніпро-1» (заміни): Рубчинський – 6,0, Назаренко – 6,0, Підлепенець – 6,0, Танчик – 6,0, Лучкевич – б/о.

«Металіст» (заміни): Мизюк – 5,5, Рязанцев – 5,5, Дігтяр – 5,5, Синчук – б/о.

03 травня о 14:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’ +5

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Довбик із правого флангу затягнув м'яч до штрафного, залишив його для Пеглоу, а той пробив у дальній кут низом.

03 травня о 14:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

Багачанський в офсайді під час закидання Чідомере до меж штрафного з глибини поля.

03 травня о 14:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Металіст тримає м'яч у себе наприкінці гри.

03 травня о 14:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, чотири хвилини.

03 травня о 14:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Дриблінг на лівому фланзі атаки від Рязанцева завершився пострілом до рук воротаря.

03 травня о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Танковський раз 10 також настукав суперників по ногах сьогодні, але грає без картки.

03 травня о 14:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

10:0 за кутовими на користь господарів. Рахунок прагне до цього, але не встигне наздогнати.

03 травня о 14:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Чідомере віддав невдале переведення до правого флангу атаки на Наумця.

03 травня о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Хайнера замінив Лучкевич.

03 травня о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Синчук вийшов замість Панасенка.

76’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Костик випустив із рук постріл Довбика з лівого флангу штрафного, після чого в центрі Танчик не влучив по м'ячу під час добивання, а потім за його спиною Підлепенець добив.

03 травня о 14:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Дніпро-1 ледь не пішки пересувається в передній лінії.

03 травня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Металіст намагається швидко переходити до атаки, але це, переважно, не вдається робити.

03 травня о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Наумець на правому фланзі штрафного почав возити воротаря та захисника під час виходу майже віч-на-віч, але втратив м'яч.

03 травня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Рубчинський здалеку пробив із лівого флангу, але влучив у суперника.

03 травня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Дігтярь вийшов замість Ніколишина.

64’

Танчик замінив Піхальонка.

03 травня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Підлепенець вийшов замість Гуцуляка.

63’

Штрафний заробив на лівому фланзі атаки Ралюченко під час свого просування.

03 травня о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

МОМЕНТ! Простріл із лівого флангу штрафного на другий темп від Піхальонка Добвик завершив ударом у спину суперника.

03 травня о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Рубчинський вийшов замість Матарріти.

59’

Назаренко замінив Когута.

03 травня о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Від Паті відскочила подача з правого флангу в напрямку Костика, але голкіпер не зупинив м'яч біля лицьової.

03 травня о 14:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

МОМЕНТ! Піхальонок пробив під ближню із входу до лівого флангу штрафного, але Костик потягнув.

03 травня о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Піхальонку не дали розвинути дриблінг на місці перед чужим штрафним.

03 травня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

МОМЕНТ! Рязанцев забіг до лівого флангу штрафного під передачу на хід, але невдало вирізав у дальній кут.

03 травня о 14:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Спокійно тримає м'яч Дніпро-1 у центрі поля.

03 травня о 14:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Шамича поміняв Мизюк.

46’

Рязанцев грає в другом таймі замість Прядуна.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

03 травня о 13:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще одну хвилину.

03 травня о 13:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

ГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Піхальонок розкрутився біля центрального кола, зробив закидання до лівого флангу штрафного, де Пеглоу прострілом поцілив у ногу Гуцуляка, від якого м'яч опинився в ближньому куті.

03 травня о 13:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Фол Адамюка против Прядуна відбиранням зі спини в центрі поля.

03 травня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Дальній постріл Піхальонка з центральної зони низом у правий кут перед собою відбив Костик, а Пеглоу добив.

03 травня о 13:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

МОМЕНТ! Пеглоу на дриблінгу зайшов до лівого флангу штрафного, але удар у ближній кут низом був невдалим.

03 травня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Чайковського раптово замінив Самуель.

03 травня о 13:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

ГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Когут тонко зіграв до лівого флангу штрафного на Пеглоу, який потім пробив у ближній кут.

03 травня о 13:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

МОМЕНТ! Піхальонок зіграв до лівого флангу на Матарріту, той прострілив до межі воротарського для Добвика, але Артем у дотик не переграв воротаря.

03 травня о 13:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Ніколишин у підкаті зіграв на випередження Довбику під час прострілу з лівого флангу на ближню, але отримав пошкодження.

03 травня о 13:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

МОМЕНТ! Танковський продерся через центральну зону до чужого штрафного, після чого потужно пробив у центр воріт, а Костик ледь упорався з м'ячем.

03 травня о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Прядун в офсайді за підсумком передачі з центрального кола від Чідомере.

03 травня о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Шукає шляхи до чужих володінь Дніпро-1.

03 травня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Мттарріта не встиг виконати простріл із лівого флангу до виходу м'яча за лицьову.

03 травня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Дальній удар із лівого флангу від Пеглоу блокував суперник.

19’

Довбик у центральній зоні перед штрафним не зміг обігратись у стінку з Піхальонком.

03 травня о 13:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Гуцуляк на правому фланзі штрафного вирішив у дотик грати в передачу Піхальонка з центральної зони, але м'яч звалився з правої ноги.

03 травня о 13:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Гуцуляк проскочив повз Ніколишина до правого флангу штрафного, але прострілив у ноги супернику.

03 травня о 13:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Прядун спробував намалювати фол Сарапія на правому фланзі чужого штрафного.

03 травня о 13:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Довбик відкрився до правого флангу штрафного, але його простріл коліном перехопив воротар на ближній.

03 травня о 13:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Подачу Хайнера з правого флангу забрав до рук Костик.

03 травня о 13:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Дніпряни контролюють м'яч на чужій половині.

03 травня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

МОМЕНТ! Постріл від Гуцуляка з правого флангу штрафного від спини Ралюченка ледь не пірнув у дальній кут воріт, але м'яч пройшов вище.

03 травня о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Шамича на правому фланзі атаки суперників збив Пеглоу.

03 травня о 13:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Фол на правому фланзі атаки від Пеглоу.

03 травня о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Закидання до правого флангу штрафного від Піхальонка було засильним.

03 травня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Танковський підштовхнув у спину в центрі поля Панасенка.

2’

МОМЕНТ! Закидання до штрафного на Пеглоу від Піхальонка той бразилець залишив на Довбика, який закрутив над воротами.

03 травня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Металіст одразу сідає в глибокий захист власних воріт.

03 травня о 13:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

03 травня о 12:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

02 травня о 19:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 3 травня, в Ужгороді на полі стадіону «Авангард» відбудеться матч 24-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому з'ясують стосунки «Дніпро-1» і «Металіст».

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

Стартовий свисток у матчі пролунає о 13:00 за київським часом.

«Дніпро-1» у турнірній таблиці чемпіонату України посідає 2-е місце. У нього 51 очко після 22 матчів. В активі у команди 16 перемог і 3 нічиїх, у пасиві - 3 поразок.

Дніпро-1 – Металіст. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

Харківський «Металіст» розташовується у турнірній таблиці Української Прем'єр-ліги на 15-й позиції, маючи 19 очок після 23 матчів. У 4-х поєдинках команда Пєріци Огненовича перемогла, 7 разів зіграла внічию і зазнала 12 поразок.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Дніпро-1» – «Металіст».