ДЕНИСОВ: «Я грав 10 років. Можливо, це був мій останній матч за збірну»

Гандболіст збірної України прокоментував перемогу над командою Румунії

1963
1

Гандболіст збірної України Захар Денисов прокоментував перемогу над командою Румунії (31:26), яка не дозволила синьо-жовтим пробитися на Євро-2024:

«Я вважаю, збірна України багато може, але ми не завжди віримо у себе. Такі матчі дають нам можливість відчути, що ми набагато кращі, ніж іноді граємо. Наприклад, у матчі з Фарерськими островами, де було дуже соромно всьому колективу. Хочу від усієї команди вибачитись за той матч. Це була не та гра, на яку чекали вболівальники і ми самі від себе. Ми їхали за двома очками, щоб не вирішувати проблеми в останньому матчі.

З одного боку, я розумію, що у збірній треба робити значні зміни. Можливо, це була моя остання гра у національній команді. Я десять років грав за збірну. Я не так бачив закінчення своєї кар'єри. Не знаю, що буде далі. Я дякую хлопцям, це була хороша гра, хороші емоції. Головне, про що ми завжди говоримо – треба грати усі 60 хвилин. І ми справді віддавалися на майданчику усі 60 хвилин. Була колосальна підтримка у залі.

Нам уже багато років не вистачає ігрової дисципліни. За майданчиком це золоті люди, але в грі ми робимо багато помилок, через які отримуємо швидкі голи. Але сьогодні ми відіграли дисципліновано. Ми знаємо, що маємо проблеми у захисті. Зараз також було не ідеально. Ми виграли за рахунок того, що були дисциплінованими і реалізація була набагато кращою. Із такою грою можна виходити на чемпіонат Європи. Але якщо ми не вкладатимемо серце, нічого цього не буде».

(2)

ВІДЕО. Чому ніхто не говорить про це? Фани Челсі смакують суперпас Мудрика
Футбол | 03 травня 2024, 07:44 17

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ