Англієць – про матч АПЛ «Ліверпуль» – «Тоттенгем»

897
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Гаррі Кейн

Нападник «Тоттенгема» Гаррі Кейн поділився емоціями щодо поразки команди у грі з «Ліверпулем» (3:4) у 34-му турі чемпіонату Англії.

«Червоні», нагадаємо, на 15-й хвилині зустрічі вели 3:0, але перевагу розгубили. На 90+3 хвилині гол Рішарлісона зробив рахунок 3:3, проте вже за хвилину мети досяг удар Діогу Жоти, який приніс мерсисайдцям перемогу.

«Жахливий старт у перші 20 хвилин. Таке трапляється вже не вперше у сезоні. Нам потрібно мати краще розуміння великих матчів.

Перші 20 хвилин – це одна гра, але в інші 75 у нас були шанси, влучили в каркас і повністю заслужили повернутися. Загалом, це був би чудовий камбек. Важко пояснити словами останні 10 секунд і сказати, чому це сталося. У нас є фантастичні футболісти, але, як команда, ми недостатньо добре граємо колективно», – заявив Кейн.