Оболонь – Карпати – 1:2. Скандал, шедевр на 90+11. Відео голів та огляд гри

Дивіться відеоогляд матчу Першої ліги чемпіонату України

8911
3
ПФЛ

У суботу 29 квітня відбувся матч Першої ліги чемпіонату України.

«Карпати» вирвали перемогу в гостях у «Оболоні» (2:1). Київська команда залишилася у меншості на 65-й хвилині, з поля був вилучений Тарас Мороз.

Переможний гол забив Іван Бобко на 90+11 хвилині прямим ударом зі штрафного в дев'ятку.

Після гри президент Оболоні Олександр Слободян висловив думку, що львів'яни приїхали на матч зі своїми суддями.

Перша ліга, 29 квітня

Оболонь – Карпати – 1:2

Голи: Дмитро Фатєєв, 87 – Олексій Хобленко, 57, Іван Бобко, 90+11.

Вилучення: Тарас Мороз, 65 (Оболонь).

Відеоогляд матчу

Події матчу

90’
ГОЛ ! М'яч забив Іван Когут (Карпати Львів).
87’
ГОЛ ! М'яч забив Дмитро Фатєєв (Оболонь).
57’
ГОЛ ! М'яч забив Олексій Хобленко (Карпати Львів).
(74)

Коментарі 3
Batya
Хто винен - невістка. судівство якраз було адекватне, при рахунку 0-1 Карпати на газоні відпочивали, а при рахунку 1-1 Оболонь, тому і 111 хвилин.
dudigo78
Ну так, "свій"суддя не призначив у ворота оболоні 100% пенальті за гру рукою в першому таймі. Також в першому таймі не показав другу жовту гравцю оболоні, а дотягнув аж до 65 хвилини. А те що весь другий тайм не було футболу, а були суцільні зупинки, то цей слободян не бачив? Мудак він одним словом, і завжди ним був. Ще пригадую його плачі коли вони в упл грали. Завжди в нього судді винні були. А те, що він з бюджетом в дві копійки і з відповідним рівнем гравців ні на що не спроможний, того він не бачить. Короче, який дов.ойоб президент, таке саме смердюче його пиво