«Синьо-гранатові» обіграли суперників із рахунком 4:0

9292
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Роберт Левандовськи

У суботу, 29 квітня, відбувся матч 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу між клубами «Барселона» та «Бетіс». Гра завершилася з рахунком 4:0 на користь «синьо-гранатових».

Рахунок на 14-й хвилині відкрив Андреас Крістенсен після навісу Рафіньї у штрафний майданчик. Через 20 хвилин після взяття воріт від каталонців, «Бетіс» залишився у меншості – з поля було вилучено Едгара Гонсалеса.

На 36-й зірковий польський форвард Роберт Левандовськи збільшив перевагу «Барси», а на 39-й Рафінья довів рахунок до розгромного.

Левандовськи забив свій 19-й м'яч у чемпіонаті, що є найкращим результатом для дебютного сезону у «Блауграні» з часів Самюеля Ето'о (24 голи в сезоні 2004/05).

У другому таймі «синьо-гранатові» продовжили створювати моменти біля воріт суперників, але 4-й гол забити вдалося лише на 82-й. У свої ворота відправив м'яч Гвідо Родрігес.

Цікаво, що на 86-й хвилині на поле замість Гаві вийшов 15-річний Ламін Ямал. Він став наймолодшим гравцем, який коли-небудь дебютував за «Барселону».

«Барселона» продовжує лідирувати в Ла Лізі. У команди 79 пунктів після 32 турів. «Бетіс» займає 6-ту сходинку з 49 очками.