4 голи за півгодини. Тулуза розгромила Нант і вперше здобула Кубок Франції

«Тулуза» отримала право зіграти в груповому раунді Ліги Європи 2023/24

1649
1

29 квітня відбувся фінальний матч Кубка Франції, в якому «Тулуза» розгромила «Нант» (5:1).

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Нант» був володарем Кубка Франції 2021/22. У минулорічному фіналі канарки обіграли «Ніццу» (1:0). Проте здобути трофей вдруге поспіль «Нанту» не вдалося.

У дебюті матчу «Тулуза» шокувала суперників, забивши 4 м'ячі за півгодини гри (4:0). Дублями відзначилися Логан Кошта та Тейс Даллінга. У другому таймі Людовік Блас забив гол престижу з пенальті. Однак одразу ж Закарія Абухлаль провів 5-й гол своєї команди.

За «Тулузу» на заміну в другому таймі вийшов Рафаел Ратао, екс-гравець луганської «Зорі».

Цікаво, що фінальний матч відвідав президент Франції Еммануель Макрон і особисто спостерігав, як «Тулуза» вперше здобула трофей та здобула право зіграти у груповому раунді Ліги Європи 2023/24. Щоправда, клуб з такою ж назвою «Тулуза» вигравав Кубок Франції в 1957 році, проте нинішній клуб офіційно не вважається правонаступником тієї команди, і з цього приводу точаться суперечки серед футбольних експертів.