Історію не переписали. Прометей не пробився до фіналу Єврокубка

Український клуб поступився у півфіналі команді «Тюрк Телеком»

7529
6
БК Прометей

Баскетбольний клуб «Прометей» у матчі 1/2 фіналу Єврокубка з'ясував стосунки з «Тюрк Телеком» із Туреччини.

Клуб з Анкари виявився гідним опонентом для команди Ронена Гінзбурга. Українці за підсумками першої чверті змогли домогтися гарного заділу у дев'ять очок – 25:16.

На жаль, розвинути досягнуту перевагу баскетболістам «Прометея» не вдалося. Більш того, другу 10-хвилинку вони провалили, програвши у 12 пунктів. Як наслідок, на велику перерву команди пішли за рахунку 41:38 на користь турецького клубу.

Третя чверть також не вдалася українській команді і на старті фінального відрізка основного часу зустрічі вона програвала вже п'ять пунктів – 56:61.

Більшу частину останніх 10 хвилин гри «Прометей» перебував у ролі наздоганяючого «Тюрк Телеком». І завзяття української команди ледь не дало свої результати – вона під завісу матчу скоротила своє відставання до одного очка (74:75), але остаточно зламати опір суперника не змогла.

74:76 – «Прометей» програв «Тюрк Телеком», залишився без путівки до фіналу та не зміг вперше в історії українського баскетболу стати учасником вирішального поєдинку клубного євротурніру.