Юрій МАКСИМОВ: «Дуже здивований роботою арбітра в матчі з Оболонню»

Спортдиректор «Полісся» розкритикував роботу суддівської бригади

1686
4
ФК Полісся Житомир. Юрій Максимов

Спортивний директор житомирського «Полісся» Юрій Максимов прокоментував поразку від київської «Оболоні» (0:1) у матчі 3-го туру чемпіонської групи Першої ліги.

«Я дуже здивований роботою арбітра. Хочу звернути вашу увагу на кілька епізодів у грі, які могли б повністю змінити хід поєдинку. Наприклад, епізод на 32-й хвилині. Грубий та жорсткий підкат ззаду на Крушинському. Гравець суперника не грає в м'яч і ризикує травмувати нашого гравця. Арбітр зобов'язаний давати таку картку, щоб захистити гравців від можливих травм. Але натомість він навіть не зупинив матч і не зафіксував порушення. Тож винуватець залишився без покарання.

І вже за кілька хвилин знову грубий підкат на Крушинському. Потім гравця було замінено через травму. А я нагадаю, що на грі працює ВАР. На повторі видно, що наскільки грубим було порушення.

Як можна навіть не переглянути цей підкат? Для мене це загадка. Арбітр через відсутність адекватного покарання за грубість, фактично дозволяє гравцям суперника бути жорстокими та наносити травми нашим гравцям. І що зрештою: «Полісся» втрачає важливого гравця центру поля, а «Оболонь» продовжує грати грубо. Звичайно, це також впливає на результат матчу і мене особисто обурює», - сказав Максимов.