Сім шайб від команди Шахрайчука

20020
4
IIHF

Збірна України з хокею провела другий матч на чемпіонаті світу у Дивізіоні 1B. Суперником була збірна Сербії, яку минулого року українці без проблем обіграли 7:0.

Сьогодні команда Вадима Шахрайчука виграла з тим самим результатом 7:0.

Судячи з усього, далася взнаки невелика нервозність і втома після поразки від Китаю в овертаймі, тому довгий час українці, володіючи перевагою, забити не змогли. І лише у другому періоді полегшало, коли збірна оформила дві шайби силами Трахта та Мазура.

У третій 20-хвилинці Україна закинула ще п'ять шайб та закрила матч. Команда набрала 4 очки, а наступний поєдинок збірна проведе 26 квітня проти Естонії.

Зазначимо, що в іншому матчі дня Японія обіграла Китай і вийшла у лідери з 6 очками.

Україна – Сербія 7:0 (0:0, 2:0, 5:0)

Шайби: 26:27 Трахт (Мазур, Пангелов-Юлдашев) - 1:0, 28:47 Мазур (Ворона, Пересунько - більш) - 2:0, 44:28 Мазур (Мережко, Андрейків) - 3:0, 47: 07 Денискін (Фадєєв, Пангелов-Юлдашев – більш) – 4:0, 49:39 Пересунько (Мазур, Трахт – більш) – 5:0, 54:19 Бородай (Мережко) – 6:0, 57:37 Мережко (Коренчук, Німенко) - 7:0

Воротарі: Дьяченко - Падалиця