Тренер Шахтаря U-19: Ми грали у ризикований футбол, а Динамо грало просто

Оскар Ратулутра прокоментував поразку від «Динамо»

1255
0
ФК Динамо Київ

Головний тренер «Шахтаря» U19 Оскар Ратулутра прокоментував результат матчу з «Динамо» (2:3).

«Засмучені, що не перемогли «Динамо», хоча мали хороші моменти в обох таймах. Після перерви трошки втратили свою гру, а от перший тайм провели дуже достойно: було багато командної взаємодії, хлопці показали, що можуть грати в якісний футбол. Перший пропущений м’яч надламав команду, та ми зуміли повернутися до гри.

Ми грали в ризикований футбол, а якщо порівняти нас і «Динамо», то суперник грав просто. Вони фокусувались на перехідних фазах та проведенні швидких атак – це їхній стиль, який вдалося гарно втілити на полі. Незважаючи ні на що, ми намагалися грати у свій футбол. Особливо мені сподобались дії певних гравців, коли ми були на м’ячі. Також я б виділив деякі комбінації й атаки в нашому виконанні. Водночас деколи суперник контратакував і мав значну перевагу під час випадів.

Що вже тут казати, рахунок – на табло. Нам лишається прийняти такий результат. Щойно ми сказали хлопцям, що маємо непотрібні втрати, також були поразки в матчах з конкурентами – тобто нам чогось не вистачає. Хоча я бачу, що футболісти прогресують, мабуть, нам трішечки бракує удачі».