9092
15

ВІДЕО. Справжній капітан. Як Зінченко заводив Арсенал після двох пропущених

Мотивація від Олександра принесла свої плоди – лондонці відіграли 1 м'яч

У п'ятницю, 21 квітня, проходить матч 32-го туру чемпіонату Англії з футболу між клубами «Арсенал» та «Саутгемптон».

Український футболіст лондонців Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі команди. Для українця цей матч став 100-м в АПЛ.

За перші 14 хвилин «каноніри» пропустили двічі. Відзначилися Карлос Алькарас та Тео Волкотт.

Після другого пропущеного голу Зінченко зібрав своїх партнерів та почав мотивувати, заводити їх. Це дало свої плоди – через 6 хвилин Габріел Мартінеллі скоротив відставання «Арсеналу».

На 60-й хвилині зустрічі рахунок у матчі «Арсенал» – «Саутгемптон» 2:1 на користь «святих».

Sport.ua проводить відеотрансляцію поєдинку.