Старт збірної України U-17 у відборі на Євро вийшов невдалим

Українські волейболісти програли одноліткам із Франції з рахунком 0:3

958
0
CEV

Сьогодні у грузинському місті Телаві розпочався відбірковий турнір до чемпіонату Європи вікової категорії до 17 років. В групі D разом зі збірною України виступають команди Франції, Естонії та Грузії.

Першого ігрового дня підопічні Ігоря Альохіна зустрічалися із французькими волейболістами. Дві стартові партії пройшли практично в рівній боротьбі, але обидва рази наприкінці суперники українців були трохи точнішими – 22:25 та 22:25.

Не вдалося нашим хлопцям змінити ситуацію на свою користь й у третьому сеті. Більше того, французи тут виявилися сильнішими – 17:25.
Збірна України у цьому матчі грала у такому складі: Арсен Юхімчук (набрав 2 очки), Данило Мар'євський (5), Максим Тонконог (6), Максим Свиридов (7), Артем Мошенчич (9), Артем Рязанов (2), Андрій Лункан (ліберо).

В іншому матчі п'ятниці збірна Естонії також з рахунком 3:0 обіграла господарів майданчика.

Відбірковий турнір чемпіонату Європи U-17
Група D. Телаві (Грузія). 21 квітня

Україна – Франція
0:3 (22:25, 22:25, 17:25)

Естонія – Грузія
3:0 (25:18, 25:22, 25:12)

Завтра у суботу 22 квітня для нашої збірної буде ключовий поєдинок із командою Естонії. Програвати не можна, адже тоді наші волейболісти втратять усі шанси пробитися до фінальної частини чемпіонату Європи.

Ігор Заржицький
(4)

Прометей став дворазовим чемпіоном України
Волейбол | 14 квітня 2024, 21:30 0

У четвертому матчі фінальної серії дніпровські волейболісти перемогли «Епіцентр-Подоляни» 3:2