18.04.2023 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 0:1 1 : 1

Забіг Леау та незабиті пенальті. Мілан пройшов Наполі в 1/4 фіналу ЛЧ

Міланський клуб став півфіналістом Ліги чемпіонів

13019
12

«Наполі» та «Мілан» зустрілися у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Це була вже третя дуель суперників у поточному місяці, і попередні два поєдинки виграли «росонері». Особливо болючим для неаполітанців стала поразка у Серії А: міланський клуб розгромив лідера чемпіонату з рахунком 4:0.

Господарі поля агресивно розпочали матч, намагаючись збентежити суперників швидким взяттям воріт. Активно вмикався на лівому фланзі Кварацхелія, пристрілювався Політано, «росонері» перебували під постійним пресингом. Але такий простий і очевидний план підопічним Лучано Спалетті реалізувати не вдалося: «Мілан» вистояв, а в середині тайму отримав чудову нагоду відкрити рахунок у матчі. Руй у своєму штрафному майданчику вдарив по нозі Леау, і арбітр вказав на 11-тиметрову позначку. До «точки» підійшов Жиру, який не зумів переграти голкіпера.

Незабаром Мерет знову врятував свою команду і знову після удару Жиру: тепер форвард бив зблизька, а голкіпер встиг виставити ногу. Вже в першому таймі тренерський штаб «Наполі» змушений був зробити дві заміни, оскільки гру не змогли продовжити Політано та Руй. Ще одна неприємність для неаполітанців сталася перед перервою. Леау підхопив м'яч на своїй половині поля і здійснив приголомшливий слалом до штрафного майданчика суперників, завершивши свій прохід поперечною передачею на Жиру, який розстріляв ворота.

Неаполітанці активно розпочали другу половину зустрічі, і вже на 46-й хвилині Кварацхелія з гострого кута б'є повз ворота «Мілана». Надалі футболісти «Наполі» багато контролювали м'яч, але грамотно збудована оборона «россонері» справлялася з наскоками опонентів. Хоч якусь гостроту господарі поля створювали після індивідуальних дій.

На 80-й хвилині надія на камбек повернулася до сердець вболівальників «Наполі». М'яч у штрафному майданчику гостей влучив у руку Томорі, і арбітр вдруге в матчі призначив пенальті. До 11-тиметрової позначки підійшов Кварацхелія, котрий, як і Жиру, не зумів пробити голкіпера. Після чергової невдачі неаполітанці, схоже, самі зневірилися у можливості врятувати цей матч. Вони все ж таки зрівняли рахунок. Щоправда, це сталося на третій компенсованій хвилині, і часу на більше у господарів практично не було.

«Мілан» вийшов до півфіналу. Суперник «россонері» визначиться у протистоянні «Інтер» - «Бенфіка» (перший матч виграли «нерадзуррі» з рахунком 2:0).

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Матч-відповідь.

«Наполі» – «Мілан» – 1:1. Перший матч – 0:1.