302
0
ФК Шахтар

Найважливіші цифри минулого туру – в нашому традиційному огляді.

«Шахтар» обіграв «Львів» загалом вчетверте поспіль (м'ячі 13-2), а на своєму полі – вп’яте (м'ячі 22-3).

Гірники святкують 3-тю вікторію поспіль (м'ячі 5-1), а в рідних стінах – 4-ту (м'ячі 8-2).

Домашня безпрограшна серія помаранчево-чорних досягає 20 матчів (+17=3).

Підопічні Ігора Йовічевіча не йдуть із поля без голу 19 матчів поспіль, а на своєму полі – 11.

Артем Бондаренко стає автором 3-го дубля донеччан у поєдинках із львів'янами.

«Львів» зазнає 4-ї поразки поспіль (м'ячі 3-11), а в гостях – 7-ї (м'ячі 3-16), оновлюючи особистий антирекорд.

20-й матч в УПЛ на посаді головного тренера «містян» проводить Анатолій Безсмертний (+5=4-11, 21-40).

«Зоря» святкує 3-тю поспіль вікторію в рідних стінах (м'ячі 8-2), а «Дніпро-1» зазнає 20-ї поразки на чужих полях.

Луганці встановлюють новий особистий рекорд, продовживши домашню безпрограшну серію до 17 матчів (+13=4).

«Зоря» забиває на своєму полі 18 ігор поспіль, а «Дніпро-1» у гостях - 14.

Артем Довбик вчетверте вражає ворота чорно-біло-червоних.

СК Дніпро-1

Динамівці вперше втрачають очки у поєдинках із «Рухом», у якого виграли всуху у всіх чотирьох попередніх зустрічах.

Кияни завершують три свої гостьові серії: переможну – з 5 ігор, безнічийну – з 14 (+12-2) та без пропущених м'ячів – на 338-й хвилині. Востаннє біло-сині ділили очки з господарями 18 серпня 2021 року – 1:1 з «Інгульцем».

«Динамо» забиває на чужих полях 18 зустрічей поспіль.

Мар'ян Мисик стає другим гравцем «Руха» після Юрія Клімчука, який провів 50 матчів в УПЛ.

Олексій Довгий, який забив перший м'яч жовто-чорних у ворота «Динамо», перериває дві безгольові серії своєї команди: у нинішньому сезоні – на 414-й хвилині, а у зустрічах із киянами – на 400-й.

Поєдинок «Металіста» та «Вереса» вперше в історії чемпіонатів України завершується з рахунком 5:5. При цьому команди повторюють рекорд УПЛ за кількістю забитих м'ячів у матчі та встановлюють нове найвище досягнення за кількістю голів у першому таймі – 7.

Безвиграшна серія жовто-синіх досягає 14 ігор (=6-8), а червоно-чорних – 10 (=3-7).

«Металіст» повторює два особисті рекорди, підписавши вдома 3-тю мирову кряду і обходячись без перемог у рідних стінах 7 матчів поспіль (=4-3).

М'яч, забитий Єгором Картушовим, виявляється 50-м, пропущеним Богданом Когутом в УПЛ.

Андрій Близниченко стає автором 30-го дубля сезону-2022/23 та 10-го дуплета «Вереса» в елітному дивізіоні.

Максим Прядун забиває 10-й м'яч «Металіста» «Вересу», а Данило Хондак - 10-й «Вереса» «Металісту».

Два особисті рекорди встановлює «Колос», загальна суха серія якого досягає 351-ї хвилини, а гостьова - 300.

Вадим Мілько стає 3-м гравцем ковалівців після Володимира Лисенка та Павла Оріховського, який забив 10 м'ячів в УПЛ.

«Інгулець» продовжує свої рекордні загальну та домашню безнічийну серію до 13 матчів (+5-8), але перериває 6-матчеву гольову в рідних стінах.

Жовто-червоні, які 10-й раз не змогли вразити ворота гостей, як і раніше, обходяться без голів у зустрічах із «Колосом» (450 хвилин).

90-й матч у чемпіонатах України на тренерській посаді проводить Сергій Ковалець (+19=23-48, 70-126).

«Ворскла» 20-й раз перемагає «Чорноморець», у тому числі 5-й поспіль у гостях (м'ячі 9-2).

Віктор Скрипник святкує 50-ту вікторію в УПЛ, а Роман Григорчук зазнає 50-ї поразки.

«Металіст 1925» повторює особистий антирекорд, обходячись без перемог 8 матчів поспіль (=5-3).

Підопічні Едмара переривають «рекордну» 7-матчеву домашню серію з пропущеними голами.

«Металіст 1925» не може вразити ворота суперників 431 хвилину поспіль.

«Олександрія» підписує 50-ту мирову в гостях, у тому числі 3-тю поспіль цього сезону, а «Металіст 1925» - 10-ту в нинішньому чемпіонаті.

Чорно-жовто-зелені проводять 90-й сухий матч на чужих полях.

«Минай» святкує 10-ту вікторію в елітному дивізіоні.

Юрій Вернидуб зазнає 100-ї поразки в українській тренерській кар'єрі (ЧУ – 79, КУ – 9, ЄК – 12).

200-й матч у чемпіонатах України проводять Віталій Буяльський («Динамо») та Олександр Скляр («Ворскла»), 100-й – Євген Ткачук («Металіст 1925»), 50-й – Денис Антюх («Зоря»), Андрій Кулаков («Олександрія») та Остап Притула («Рух»), 1-й - Хусрав Тоїров («Шахтар») та Данило Хондак («Верес»).

У 5-му для себе клубі елітного дивізіону дебютує Андрій Ткачук («Металіст 1925»).

20-й м'яч в УПЛ забиває Назарій Русин, 1-й - Данило Хондак (у 1-й грі) та Владислав Наумець (у 19-й).

У 2-й команді еліти відкривають гольовий рахунок Богдан Бойчук, Єгор Картушов (обидва – «Металіст») та Владислав Шарай («Верес»).

3-й матч поспіль не йде з поля без голу Владислав Ванат.

ФК Динамо. Владислав Ванат

2-й дубль в елітному дивізіоні робить Владислав Шарай, 1-й – Андрій Близниченко (у 36-й грі) та Артем Бондаренко (у 52-й).

5-й пенальті із 5 реалізовує Андрій Близниченко.

Олексій Довгий стає автором 17 500-го голу в історії українських чемпіонатів та 400-го – у сезоні-2022/23, а Андрій Близниченко – 200-го гостей.

60-й «гірчичник» заробляють для своїх команди у нинішньому чемпіонаті Євген Павлюк («Ворскла»), Максим Грисьо («Львів») та Остап Притула («Рух»), 50-й – Ріфет Капіч («Кривбас»).

50-й матч в елітному дивізіоні проводить арбітр із Вишневого Денис Шурман, 10-й – киянин Олександр Солов'ян.