Один з найкращих у складі Челсі. Названо оцінку Мудрика за матч з Брайтоном

«Пенсіонери» поступилися підопічним Де Дзербі з рахунком 1:2

20173
14
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

У суботу, 15 квітня, відбувся матч 31-го туру чемпіонату Англії з футболу між клубами «Челсі» та «Брайтон» на полі стадіону «Стемфорд Брідж». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «чайок».

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

На 13-й хвилині рахунок у матчі відкрив Конор Галлахер, а асист на свій рахунок записав український вінгер «пенсіонерів» Михайло Мудрик. Для Мудрика це друга гольова передача у складі «Челсі». Першу українець зробив 11 березня у матчі проти «Лестера». До речі, Мудрик провів на полі усі 90 хвилин.

Після закінчення поєдинку статистичний портал WhoScored виставив оцінки гравцям. Мудрик отримав оцінку у 6.6 балів. Більше у складі «Челсі» лише у Галлахера (8.0), Бедьяшиля (6.7) та Кепи (7.8). Найкращим гравцем поєдинку було визнано Хуліо Енсісо (8.6).

За матч Мудрик, крім асиста, також віддав 11 точних передач, тричі зробив навіс, один раз пробив по воротах, один раз успішно обіграв суперника, виграв 4 єдиноборства, двічі заробив на собі фол і 33 рази доторкнувся до м'яча.

Оцінки WhoScored за матч Челсі – Брайтон – 1:2