Кулач забив перший гол у чемпіонаті Азербайджану. Також відзначився Кулієв

Українець відкрив рахунок голам за «Зіру»

949
1
Instagram. Владислав Кулач

Український нападник Владислав Кулач, який захищає кольори клубу «Зіра», у матчі 30-го туру чемпіонату Азербайджану з «Сабаїлом» допоміг своїй команді здобути перемогу з рахунком 3:1.

29-річний уродженець Донецька відзначився голом на 52-й хвилині, чим започаткував майбутній виграш «Зіри».

Для Кулача гол у ворота «Сабаїла» став першим у чемпіонаті Азербайджану в лавах «Зіри». До цього він провів за свою нову команду три поєдинки без забитих м'ячів. Щоправда, у них Владислав відіграв загалом 27 хвилин.

«Зіра» у таблиці чемпіонату Азербайджану посідає 4-те місце, маючи 41 очко після 30 ігор. Лідирує «Карабах», у якого після 29 зустрічей є 77 пунктів.

Наприкінці матчу у «Зіри» забив Ельдар Кулієв, гравець української молодіжки, який раніше виступав за «Минай». Відзначився голом і Рустам Ахмедзаде, також колишній гравець «Миная», який змінив футбольне громадянство з українського на азербайджанське.

Чемпіонат Азербайджану. 30-й тур

«Зіра» – «Сабаїл» – 3:1

Голи: Кулач, 52 (1:0). Ахмедзаде, 69 (2:0). Кулієв, 90 (3:0). Гоба, 90+5 (3:1).

(6)

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 24

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів