Збірна України з пляжного футболу програла Португалії у контрольному матчі

Українська національна команда готується до відбору світової першості

1170
0
УАФ

У середу, 12 квітня, відбувся товариський матч між збірними України та Португалії з пляжного футболу. Гра завершилась із рахунком 7:4 на користь португальської команди.

Українці вже на 1-й хвилині повели у рахунку зусиллями Андрія Пашка. Проте вже за дві хвилини синьо-жовті поступалися — 1:2. Попри це, буквально одразу Олександр Пославський відновив рівновагу – 2:2.

У другій 12-хвилинці трохи сильнішими виявилися португальці. На два м'ячі Португалії збірна України відповіла лише голом Ярослава Заворотного.

Заключний період пройшов майже так само. Щоправда, цього разу Україна пропустила вже тричі, а забила лише один м'яч. Відзначився Дмитро Войтенко.

Товариський матч. Пляжний футбол. 12 квітня

Португалія – Україна – 7:4

Голи: Сантуш, 2, 35, Мартінш, 2 (пен.), 26, 28), Альгарвіо, 18, Ман, 23 – Пашко, 1, Пославський, 5, Заворотний, 20, Войтенко, 29.

Україна: Неруш, Пославський, І. Борсук, Глуцький, Войток, Щериця, Войтенко, Заворотний, Пашко, Левченко, Зборовський, О. Борсук.

Другий контрольний матч із Португалією збірна України проведе 13 квітня в Бразі. Початок зустрічі – о 17.30 за київським часом.

З 10 по 18 квітня збірна України проводить навчально-тренувальний збір у Португалії. Першим офіційним турніром для збірної України з пляжного футболу цього сезону стане відбір світової першості 2023 року (2-9 липня).

Окрім європейської кваліфікації ЧС-2023, на підопічних Миколи Костенка та Олександра Корнійчука цього сезону очікують Європейські ігри у Кракові (26-30 червня), відбір до Суперфіналу Євроліги-2023 (дати та місце стануть відомі пізніше) та ІІ Світові пляжні ігри на Балі (6-12 серпня).

Також у разі успішних виступів у відборі ЧС-2023 та Суперфіналу Євроліги синьо-жовті зіграють у фінальних турнірах цих змагань.

ВІДЕО. Українець відзначився безглуздим автоголом у Лізі чемпіонів КОНКАКАФ
Футбол | 02 травня 2024, 05:45 1

Євген Чеберко вийшов у стартовому складі Коламбус Крю на матч-відповідь з Монтерреєм