| Оновлено 12 квітня 2023, 06:58
10650
3

Циганкову не дозволили забити Барселоні, невдаха Зінченко

Блогер Sport.ua Сергій Тищенко розповідає, як українці проявили себе у провідних чемпіонатах

10650
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Віктор Циганков

На вихідних відбувся тур у провідних чемпіонатах Європи. Підбиваємо підсумки для наших співвітчизників із топ-ліг.

Помилка Зінченка коштувала «Арсеналу» втрати очок

У центральному матчі туру АПЛ «Ліверпуль» зіграв унічию із «Арсеналом» - 2:2.

«Каноніри» забили двічі за перші пів години матчу. Але не змогли утримати свою перевагу. «Арсенал» другу половину гри провів дуже слабко. «Ліверпуль» мав достатньо моментів, щоб здобути перемогу.

Getty Images/Global Images Ukraine

Олександр Зінченко провів на полі 88 хвилин. У першому таймі доволі активно підтримував атаки своєї команди, успішно розбивав пресинг суперника. Після перерви вже виглядав втомленим та не завжди справлявся із захисними обов'язками біля своїх воріт. За 3 хвилини до завершення основного часу Трент Александер-Арнольд легко обіграв українця та віддав гольовий пас на Роберто Фірміно. Гол бразильця зрівняв рахунок у матчі.

Нічия дозволила «Арсеналу» зберегти першу сходинку, але відстань від «МС» скоротилася до 6 очок. Крім того, «містяни» мають на один матч менше.

Лемпард залишив Мудрика у запасі

Зміна тренера не принесла успіху «Челсі». «Сині» в гостях програли «Вулверхемптону» - 0:1.

Михайло Мудрик розпочав матч на лаві запасних. Український вінгер вийшов на поле на 69-й хвилині. Намагався посилити гру, але особливо конструктивних дій від українця не було. «Челсі» так і не спромігся створити тиск на «Вулверхемптон» в кінці матчу.
Поразка залишила «Челсі» в середині турнірної таблиці.

Миколенко відіграв другий тайм

«Евертон» в гостях поступився «Манчестер Юнайтед» - 0:2. «Іриски» нічого не змогли протиставити більш іменитому супернику.

Віталій Миколенко у перерві змінив Бена Годфрі, який явно не справлявся з оборонними функціями на лівому фланзі. Колишній захисник «Динамо» налагодив оборону на своєму фланзі та активно підключався до комбінаційних дій.

Після поразки «Евертон» балансує на межі вильоту. Тільки кращі особисті показники відділяють команду українця від 18-ї позиції.

Соболь повернувся до основного складу

«Страсбург» мінімально поступився в гостях «Лансу» - 1:2.

Господарі забили по одному м'ячу в кожному із таймів. В кінці матчу «Страсбург» намагався повернутися в гру, відквитав один гол, але врятуватися так і не зміг.

Соболь вперше за 5 матчів вийшов у основному складі та відіграв усю гру. В захисті не завжди був надійний, а в атаці нічим не запам'ятався.

Після поразки «Страсбург» опинився в зоні вильоту. До рятівного 16-го місця відрив 2 очки.

Маліновський зіграв 10 хвилин

«Марсель» не виграє другий матч поспіль. «Олімпік» втратив очки в гостях у грі проти середняка «Лор'яна» - 0:0.

Дуже бліда гра у виконанні обох команд не принесла забитих м'ячів.

Руслан Маліновський розпочав матч на лаві запасних. Українець вийшов на поле на 80-й хвилині. Руслан не зміг посилити гру свої команди та тільки отримав жовту картку за удар суперника по ногах.

«Марсель» залишився на третій позиції та відстає від другого «Ланса» на 2 очки. Четвертий «Монако» знаходиться на відстані однієї перемоги від команди Маліновського.

Циганков міг забити на «Камп Ноу»

«Жирона» в гостях змогла взяти очко у матчі проти лідера Ла Ліги «Барселони» -0:0.

Матч на «Камп Ноу» пройшов за територіальної переваги господарів. Але команді Хаві не вистачало свіжості та реалізації своїх моментів.

Віктор Циганков вийшов у стартовому складі та був замінений в середині другого тайму. На початку матчу український вінгер мав хороший момент, але не влучив у ворота із близької відстані з льоту. У другому таймі міг стати автором забитого м'яча, але форвард «Жирони» Валентин Кастельянос не віддав пас українцю на порожні ворота після провалу оборони «Барселони» та вирішив бити сам. Удар аргентинця вийшов неточним. Загалом Циганков провів дуже хороший тактичний матч. Рухався без м'яча, виконав багато бігової роботи, щільно закривав свою зону при атаках суперника. Фізично підсів та був замінений.

«Жирона» залишилася на 11-й позиції та збільшила відрив до зони вильоту до 8 очок.

(58)

Золота бутса. Кейн суттєво відірвався. Яке місце посідає Довбик?
Футбол | 24 квітня 2024, 06:25 15

У топ-3 також входять Серу Гірассі зі «Штутгарту» та лідер «ПСЖ» Кіліан Мбаппе

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися