Гравець Полісся, який штовхнув жінку-арбітра, вибачився в соцмережах

9 квітня відбувся поєдинок Першої ліги між «Поліссям» та «Металургом»

3597
5
Instagram

Захисник житомирського «Полісся» Вадим Червак вибачився за те, що штовхнув жінку-арбітра під час матчу проти запорізького «Металурга».

9 квітня відбувся поєдинок 1-го туру чемпіонської групи Першої ліги між «Поліссям» та «Металургом» (1:2).

На 90-й хвилині головний арбітр Софія Причина не призначила пенальті у ворота «Металурга» після падіння Артема Козака у штрафному майданчику.

Гравці «Полісся» оточили суддю та почали висловлювати свої претензії, а захисник Вадим Червак підбіг та штовхнув жінку-арбітра у спину, за що був вилучений з поля.

Після гри Вадим Червак вибачився у соцмережах:

«Шановні вболівальники та глядачі, які стали свідками безглуздої ситуації під час матчу. Я хочу принести щирі вибачення за свій вчинок, за свої дії, які були зроблені під час другого тайму. Мова саме про сутичку, яка відбулась з арбітринею наприкінці матчу.

В першу чергу хочу висловити свої щирі вибачення до арбітрині Софії Причини, якій я завдав незручності у цій ситуації. А також, перед кожним із вас, хто став свідком цієї сутички. Я знаю та усвідомлюю, що моя поведінка й вчинок неправильний, я не мав права цього робити та піддаватись своїм емоціям. Мій вчинок був викликаний емоціями та обставинами, які спровокували таку поведінку. Але це, звичайно, не виправдовує мій вчинок, та не послаблює провину, яку я відчуваю.

Я дуже шкодую про те, що трапилось і готовий зробити все, що в моїх силах, щоб виправити ситуацію. Я сподіваюсь на ваше розуміння та ще раз прошу вибачення перед кожним із вас!»

(14)

Слюбик забив і в свої, і в чужі ворота за 18 хвилин
Футбол | 28 квітня 2024, 10:36 0

Захисник «Руха» став 10-м гравцем, який забив у ході матчу у свої та чужі ворота

Лас-Пальмас – Жирона – 0:2. Як Довбик забив 19-й гол у Ла Лізі. Відеоогляд
Футбол | 27 квітня 2024, 17:45 2