Крок до ЧС. Збірна України обіграла Північну Македонію у першому матчі

Українки невдало провели другий тайм, але втримали перемогу

14275
0
ФГУ

Жіноча збірна України у Скоп'є провела перший матч другого раунду кваліфікації ЧС-2023 проти команди Північної Македонії.

Українки впевнено розпочали зустріч і одразу зробили ривок з рахунком 3:0. Атаки македонок розбивалися о грамотний захист «синьо-жовтих», а у воротах блискучу гру демонструвала Марія Гладун. За рахунку 2:6 тренерський штаб команди Північної Македонії взяв тайм-аут, але це не допомогло. Господарки майданчика були розгублені і в простих ситуаціях втрачали м'яч, чим наші гандболістки користувалися. Продовжувала феєрити Гладун. Під час однієї з атак суперниць воротар збірної України тричі відбивала непрості кидки.

За п'ять хвилин до перерви різниця у рахунку склала 8 м'ячів, а на перерву команди пішли з «+6» на користь збірної України.

А у другій половині зустрічі гра розладналася у наших гандболісток. Македонки заграли набагато агресивніше, і перевага «синьо-жовтих» почала танути. Тепер уже Віталій Андронов був змушений взяти тайм-аут, який, як у першому таймі у його колеги, не мав бажаного результату. Македонки зрівняли рахунок, але після цього українки відповіли трьома результативними атаками.

Пішла нервова гра, але за 5 хвилин до сирени збірна Македонії залишилася без головного бомбардира. Рістовська, яка закинула вісім м'ячів у наші ворота, з семиметрового влучила в обличчя Салтанюк, і арбітри вилучили македонку до кінця матчу. У час, що залишився, українки зуміли довести зустріч до переможного закінчення.

Матч-відповідь відбудеться 11 квітня. Поєдинок у Кішварді (Угорщина) розпочнеться о 18:00 за київським часом.

Кваліфікація ЧС-2023. Другий раунд. Перший матч.

Північна Македонія – Україна – 22:24 (8:14).

Північна Македонія: Діневська (1), Гакідова (2), Янеська (3), Петковська, Джатевська, Дукоська, Гордієвська (2), Янкуловська, Міцевська, Кіпріжановська, Рістовська (8), Саздовська (3), Дабевська, Гічевська (1), Коцева (2), Ніколік.

Україна: Гладун, Дмитришин (3), Маркевич (5), Андрійчук, Прокопяк, Смолич, Кот, Мелекєсцева, Салтанюк, Воловник, Смбатян (5), Стельмах (1), Глібко (1), Левченко (5), Коновалова ( 4), Компанієць.

Арбітри: Боріс Ципов, Зоран Клус (обидва – Словаччина), Кенан Сіврікая (Туреччина)

A1 Arena SC Boris Trajkovski (Скоп'є, Північна Македонія)