Евертон програв Манчестер Юнайтед, Миколенко відіграв 45 хвилин

Українець починав матч на лавці запасних

2410
11
ФК Манчестер Юнайтед

«Евертон» Віталія Миколенка в 30-му турі АПЛ на виїзді зазнав поразки 0:2 від «Манчестер Юнайтед». Український захисник розпочав матч у запасі та вийшов на заміну в перерві.

«Манчестер Юнайтед» – «Евертон» – 2:0
Голи: 1:0 – 36 Мактоміні, 2:0 – 71 Марсьяль.

«Манчестер Юнайтед» – Де Хеа, Уан-Біссака, Магуайр, Мартінес, Маласіа, Забітцер (Фред, 76), Бруну Фернандеш, Мактоміні, Санчо (Еріксен, 77), Антоні (Марсьяль, 60), Решфорд (Вегорст, 81).

«Евертон» – Пікфорд, Коулмен (Паттерсон, 87), Тарковскі, Кін, Годфрі (Миколенко, 46), Гуйє (Гарнер, 60), Онана (Девіс, 60), Івобі, Грей, Сіммс (Мопе, 70), Макніл.

«Манчестер Юнайтед» завдяки цій перемозі набрав 56 очок і залишається третім у турнірній таблиці АПЛ. «Евертон» 16-й із 27 балами.

(20)

Коментарі 11
sahka1981
Віталій Миколенко вчетверте поспіль почав на лаві запасних, але Бен Годфрі відверто провалив гру. Конкурент українця постійно втрачав позицію і подарував купу моментів, які псували самі гравці МЮ. Втім, на 36-й хвилині Пікфорд таки капітулював. МЮ прорвався крізь стіну гравців Евертона якраз в зоні Годфрі, і Мактомінай потужно пробив з гострого кута.
Вже у перерві Миколенко замінив антигероя, але шансів на очки у гостей не було. Капітан "ірисок" Шеймус Коулмен вирішив скласти компанію Годфрі, пропустивши простеньку передачу під ногою. Рашфорд подякував і віддав Марсьялю – 2:0.
sahka1981
Миколенко отримав 6,4 від WhoScored за матч з МЮ, це четверта за величиною оцінка у команді
Портал  поставив захиснику «Евертона» Віталію Миколенку оцінку 6.4 за матч 30-го туру АПЛ проти «Манчестер Юнайтед».
Вищу оцінку отримали 3 гравці - Джордан Пікфорд (8.3), Ідрісса Гує (7.3) та Дуайт Макніл (7.1). 6.4 також отримали Бен Годфрі, Демерей Грей та Алекс Івобі.