Команди ведуть боротьбу за чемпіонство

10122
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Пеп Гвардіола

Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола поділився думкою про те, як його команда може випередити лондонський «Арсенал» у боротьбі за чемпіонський титул англійської Прем'єр-ліги.

Іспанець заявив, що все просто: «містяни» мають перемагати у всіх матчах сезону, що залишилися. Тільки так, за словами Гвардіоли, «Сіті» матиме шанси на титул.

«Якщо ми втратимо очки, то «Арсенал» стане чемпіоном достроково. Якщо перемагатимемо, перемагатимемо і перемагатимемо, то ми можемо стати чемпіонами наприкінці сезону. Наша команда звикла, це не проблема.

Ми граємо раніше за «Арсенал», це перевага? Я так не думаю. Коли у нас була боротьба за титул із «Ліверпулем», ми іноді грали раніше, іноді пізніше. Ми маємо вигравати свої матчі», – заявив Гвардіола.

Наразі у таблиці АПЛ «Арсенал» посідає 1-е місце, маючи 72 очки після 29 матчів. «Ман Сіті» йде на другій позиції з 64 пунктами після 28 поєдинків.