Дніпро виграв ключовий матч у Київ-Баскета у боротьбі за медалі Суперліги

Матч затягнувся через півгодинну паузу, спричинену повітряною тривогою

404
0
ФБУ

Битвою Київ-Баскета та Дніпра завершувався перший ігровий день київського вирішального баблу регулярного чемпіонату Суперліги. Команди разом з клубом БІПА підходили з однаковою кількістю очок перед останнім баблом.

Перша половина гри пройшла при мінімальній перевазі Дніпра, який майже постійно був попереду, хоча кияни не відпускали суперника більш ніж на 7-8 очок. На велику перерву команди пішли за рахунку 34:37 на користь Дніпра.

Перерва між другою та третьою чвертю затянулась на додаткові 30 хвилин через повітряну тривогу, але суттєво це не вплинуло на хід гри – після відновлення матчу Київ-Баскет на деякий момент вийшов вперед, але далі Дніпро повернув собі перевагу, виграючи перед останньою десятихвилинкою 53:49.

В середині четвертої чверті Дніпро, який до цього був попереду на 4-5 очок, збільшив свою перевагу до 9 очок, що змусило Київ-Баскет поспішати і виконувати десь непідготовлені кидки. Влучності це не додало, зате Дніпро, реалізовуючи свої моменти, за дві хвилини до кінця вів вже максимальні в матчі 12 балів, а в підсумку виграв 81:65.

Найрезультативнішими гравцями матчу стали Максим Закурдаєв у Дніпра з 27 очками та Даня Кінгсбі з 24 балами у Київ-Баскета.

Перемога в матчі дозволяє Дніпру залишити Київ-Баскет позаду в боротьбі за срібло – у Дніпра та БІПИ тепер 52 очки, у Київ-Баскета - 51. В сезонній серії команди обмінялись двома перемогами, але по різниці м’ячів перевага в особистих зустрічах у Дніпра.

Завтра, 8 квітня, Київ-Баскет зіграє з Запоріжжям, а Дніпро зустрінеться з Політехнікою-Галичиною.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Київ, GYMMAXX Арена

Київ-Баскет – Дніпро – 65:81 (16:19, 18:18, 15:16, 16:28)

Київ-Баскет: Заплотинський 3 + 5 підбирань, Кінгсбі 24, Дубоненко 5, Мусієнко 8 + 7 підбирань, Новіков 6 + 6 підбирань – старт; Кісільчук 17, Кошеватський 1, Юрченко 1, Фреш-Стаханов 0

Дніпро: Вільховецький 10, Бондарчук 10 + 9 підбирань, Тимофеєнко 13 + 8 підбирань, Закурдаєв 27 + 5 передач, Загреба 12 + 7 підбирань – старт; Тарасенко 7 + 6 підбирань, Сорочан 2, Бачурін 0, Шкода 0, Мартинов 0