Массіміліано АЛЛЕГРІ: «Нічия – чесний результат»

Італієць – про кубкову гру «Ювентуса» з «Інтером»

576
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Массіміліано Аллегрі

Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі дав оцінку зустрічі з «Інтером» (1:1) у першому півфіналі Кубка Італії.

Гра, нагадаємо, завершилася конфліктом, коли з поля спочатку було вилучено нападника міланського клубу Ромелу Лукаку, який відзначився голом на п'ятій компенсованій хвилині поєдинку. А потім червоні картки побачили захисник «Ювентуса» Хуан Куадрадо – автор ще одного голу в грі, а також воротар міланців Самір Ханданович.

«Не знаю, що там сталося, бо я пішов у підтрибунне приміщення після фінального свистка. Трохи хаосу в кінці збалансованої гри. Ми розуміли, що буде складно. «Інтер» мав непростий період, але вони залишилися собою, що й довели у цьому матчі. Ми додавали по ходу гри та збільшували кількість футболістів у штрафному майданчику.

Прикро. Матч завершено. Нам потрібно було пресингувати вище. Костич мав зіграти розумніше, бути ближчим до Думфріса, потім сталася наївна помилка. Загалом збалансований матч. Нічия – чесний результат. Розуміли, що матч у відповідь буде вирішальним, але голу за 20 секунд до завершення матчу можна було б уникнути», – заявив Аллегрі.