Томас ТУХЕЛЬ: «Я несу відповідальність»
Німецький фахівець – про невдачу «Баварії» у Кубку Німеччини
![Томас ТУХЕЛЬ: «Я несу відповідальність»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/105/orig_621186.jpg)
Головний тренер мюнхенської «Баварії» Томас Тухель розповів про причини поразки підопічних від «Фрайбурга» (1:2) у чвертьфіналі розіграшу Кубка Німеччини.
«Фрайбург» забив два голи після двох ударів по воротах. Не пам'ятаю у суперника інших гольових моментів. Ми мали хороші можливості, але завжди чогось не вистачало: останнього пасу, правильного рішення, точності. Суперник оборонявся дуже глибоко, тому нам не вдавалося чинити тиск на них.
Ми повели у рахунку, потім ще мали 2-3 моменти, особливо гарний був шанс у Томаса Мюллера. Але ми повинні звинувачувати лише себе. Вилетіти з турніру на стадії чвертьфіналу на своєму полі – величезне розчарування.
Ми разом перемагаємо та разом програємо. Так, мій тренерський штаб мав мало часу, але я несу відповідальність. Нам потрібно проаналізувати, що пішло не так і підготуватись до наступного матчу», – заявив Тухель.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ОІ-2024. Стрибки у висоту. Магучіх, Геращенко, Левченко. Дивитися LIVE](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696909.jpg)
![ОІ-2024. Стрибки у висоту. Магучіх, Геращенко, Левченко. Дивитися LIVE](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696909.jpg)
Кваліфікація розпочнеться об 11:15 за Києвом
![«Я вам грошей дам!» Усик жорстко звернувся до УЄФА після матчу Полісся в ЛК](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696841.jpg)
![«Я вам грошей дам!» Усик жорстко звернувся до УЄФА після матчу Полісся в ЛК](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696841.jpg)
Українська команда не змогла пройти «Олімпію» та вилетіла з турніру
![ОФІЦІЙНО. Колос підписав захисника Шахтаря](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696960.jpg)
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696918.jpg)
![Ротань наїхав на українські клуби. «Чому для нас ОІ це другорядний турнір?»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696936.jpg)
![Ротань наїхав на українські клуби. «Чому для нас ОІ це другорядний турнір?»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696936.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/59/thumb_371916.png)
![Serhii P.](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/59/thumb_371916.png)