На полі феєрили Леау, Браїм Діас та Салемакерс

8194
4
Getty Images/Global Images Ukraine

На полі зустрічалися «Наполі», який цього року з 99-відсотковою ймовірністю виграє чемпіонський титул, та «Мілан», який є чинним володарем титулу.

• Найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live Telegram Sport.ua

За відсутності на полі Осімхена очікувалося, що роль першої скрипки візьме на себе Хвіча Кварацхелія, але грузинський вінгер ніби розчинився і, за винятком техніки роботи з м'ячем та кількох непоганих пасів, нічим не запам'ятався. Феєрили на полі інші - наприклад, вже в першому таймі Браїм Діас оформив гол плюс гольовий пас на Леау.

Сам Леау в другому таймі забив ще раз - красиво розхитав захисника і з гострого кута влучив у дальню дев'ятку (перший гол він забив елегантним черпачком). Діаса ж замінив Салемакарс і теж став помітною фігурою на полі, а квінтесенцією став його сольний прохід прямо по центру крізь захисників «Наполі» і розстріл воротаря впритул.

0:4 - ніхто такого не очікував. Проте «Наполі» міг собі дозволити навіть такий результат - чемпіонська гонка практично виграна, а зовсім скоро будуть чвертьфінальні матчі Ліги чемпіонів проти того ж «Мілана». Можливо, сьогодні неаполітанці просто берегли сили та вводили суперників в оману напередодні важливіших очних дуелей? Зовсім скоро дізнаємось відповідь на це питання, оскільки перший чвертьфінальний матч відбудеться 12 квітня.