ВІДЕО. Бєсєдін забив за Омонію, перервавши жахливу серію без голів

Востаннє Артем забивав майже два роки тому. Також Безус відзначився асистом

9387
28
ФК Омонія. Артем Бєсєдін

Український форвард кіпрської «Омонії» Артем Бєсєдін перервав свою довгу безгольову серію.

Бєсєдін відзначився голом за «Омонію» у матчі 29-го туру чемпіонату Кіпру проти «Пафосу» (2:0). Артем відкрив рахунок на 56-й хвилині зустрічі влучним і потужним ударом здалеку.

Востаннє Бєсєдін забивав 25 квітня 2021 року у матчі УПЛ за «Динамо» проти «Інгульця» (5:0). Його безгольова серія тривала майже два роки.

Бєсєдін був замінений на 72-й хвилині. Тепер у його активі 1 гол в 9 матчах за клуб. Потім асистом за «Омонію» відзначився українець Роман Безус.

«Омонія» набрала 46 очок і посідає 6-те місце в чемпіонській групі чемпіонату Кіпру.